ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با فرارسیدن دهه مبارک فجر و ۴۵سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم جشن قهرمانی مدال آوران مسابقات اورآسیا کاراته آزاد ورزشکاران دلاور صباشهر بامربیگری استا کبیری برگزار شد .


این مراسم با حضورهادی رمضانخانی ریاست شورای شهر، مهندس جعفری نایب رئیس و جناب حسنی رئیس کمیسیون فرهنگی- ورزشی شورا ، شیهان شریفی رئیس سبک جی سن کاراته کشور و استاد مدنی دبیر هیئت کاراته شهرستان شهریار وجمعی از ورزشکاران در سالن ورزشی صبا برگزارشد.
هادی رمضانخانی رئیس شورای شهر ضمن تشکر از افتخار آفرینی کاراته کاران در مسابقات اوراسیایی گفت : شهر صباشهر دارای ظرفیت های بالایی در رشته های ورزشی مختلف است که باید به این امر توجه ویژه داشته باشیم.

وی ادامه داد : تجلیل مناسب از قهرمانان باعث ارتقا روحیه و انگیزه آنان و نیز تشویق سایر جوانان برای حضور و فعالیت در رشته های ورزشی می شود.

رمضانخانی از مسئولان درخواست‌ کرد در ایجاد انگیزه در راستای تداوم این موفقیت ها و نیز حمایت های مادی و معنوی دریغ نکنند و بسترهای لازم رابه منظور حمایت از قهرمانان در چارچوب قانون فراهم کنند.
در پایان مراسم مدال و کمربند ورزشی قهرمانان اهداء گردید.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group