ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

 شهریار - مدیریت شهری شهر صباشهر به همراه مسئولین شهرستانی از خانواده شهیدان اصغر کشاورز و حسن یداللهی دیدار کردند 

سحرنگار-مهندس ملکی شهردار صباشهر به همراه  حسنی رئیس شورای اسلامی اسلامی،  رمضانخانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی در معیت سرهنگ الهیاری فرمانده سپاه ناحیه شهریار، رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی،کردی رئیس بنیاد شهید شهرستان شهریار، معاونت فرماندهی انتظامی شهرستان، با حضور در منزل مادران شهیدان اصغر کشاورز و حسن یداللهی از مقام شامخ شهدا و صبر و پایداری ایشان تقدیر نمودند.

مهندس ملکی شهردار صباشهر در حاشیه این مراسم بیان کرد :بازگویی خاطرات شهدا از زبان والدین ایشان کلاس درسی است از متانت، شجاعت و حق طلبی که لازمه امروز جامعه ما می باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

 ملارد - محمد بهمنی شهردار ملارد با حضور در گلزار شهدای شهر ملارد بار دیگر با نثار گل با آرمانهای شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند

سحرنگار- به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد با فرا رسیدن هفته قوه قضائیه قبور پاک و مطهر شهدا گلباران شد . این مراسم با حضور دادستان و ریاست دادگستری شهرستان ملارد ،طباطبایی ریاست شورای اسلامی و بهمنی شهر دار ملارد و فرماندهان انتظامی و سپاه و دیگر مسئولین شهر، خانواده معظم شهدا و عموم شهروندان برگزار گردید و پس از تلاوت ایاتی از کلام الله مجید و سخنرانی داداش زاده ریاست دادگستری شهرستان ملارد و سخنرانی حجت الاسلام ادیب یزدی در خصوص مقام والای شهدا خصوصاً شهیدان حقوقی و شهید بهشتی مطالبی را بیان نمودند و در پایان بهمنی و طباطبایی بار دیگر با نثار شاخه های گل بر مزار شهدا با آرمانهای والایشان میثاقی دوباره بستند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهریار- خواهران شبنم و شقایق فرجی دو توانخواه 32 ساله کم بینا شدید ومتوسط شهریاری تحت پوشش بهزیستی شهرستان که در رشته های دومیدانی و صحرانوردی کشوری به کسب مدالهای طلا –برنز ونقره و نائب قهرمانی دست یافته اند و در رشته هنری قالی بافی نیز مسلط می باشند .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهریار, ناصر نیک افشاررئیس اداره بهزیستی شهریارضمن تاکید برموفقیت‌های این دو خواهربزرگوارتصریح کرد: پیروزی وموفقیت های بانوان دارای معلولیت نشان از عزم و همت والای آنها دارد و این عزیزان نشان داده اند که معلولیت محدودیت نیست و همچون افراد سالم جامعه با استفاده از امكانات رفاهي مناسب ، اقدام به انجام تمرينات ورزشي روزانه مي كنند.
وی افزود: انزوا و گوشه نشينی معلولان در كنج منازل علاوه بر گسترش بيماری افسردگی در بين معلولان ، موجب خستگی و دل آزردگی اعضای خانواده نيز مي شود و انجام فعاليت های ورزشی و تفريحی برای اين قشر آسيب پذير تاثير بسزايی در كاهش عوارض ثانويه معلوليت آنها دارد و اگر اين فعاليت ها به صورت مسابقه ای و رقابتی باشد ، شوق فراوانی برای آنها خواهد داشت. مسئولان و شهروندان بايد توجه ويژه ای به افراد معلول جامعه داشته باشند چرا كه هر گونه توجه و احترام به حقوق معلولان سبب افزايش اعتماد به نفس و حس ارزشمند بودن برای آنها می شود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ملارد- مهندس رحمان پاک نیت دهیار روستای مهرچین ارائه خدمات به مردم خوب روستای مهر چین را یکی از اولویت ها برشمرد و گفت: وظیفه ذاتی دهیاری ارائه خدمات در حوزه های مختلف عمرانی، ورزشی، فرهنگی و... می باشد که دراین راستا دهیاری مهر چین خدمات خود را با تداوم بیشتر پی گیر می باشد.
وی به بخشی از اقدامات دهیاری به مردم خوب روستای مهر چین پرداخت و در این باره اظهار داشت: دهیاری مهر چین با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی و حمایت های ویژه مسئولان شهرستان ملارد اقدامات خوبی را جهت رفع نیاز ها و مشکلات روستای مهرچین در دستور کار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: افتتاح چمن مصنوعی با پی گیرهای اعضای شورای اسلامی و دهیاری و با استفاده از ظرفیت خیرین عزیز و همچنین اجرای آسفالت معابر و تعریض خیابان اقاقیا بخشی از اقدامات بوده است.
وی پی گیری جهت تامین روشنایی و جلوگیری از قطعی برق را نیز بخش دیگری از برنامه ها خواند و گفت: تیرهای برق جهت تامین برق و روشنایی معابر و خیابان ها در روستای مهر چین اجرا شد.
وی ارائه خدمات روزمره رفت و روب کوچه و خیابان و همچنین جمع آوری نخاله از سطح روستا را نیز بخش دیگری از اقدامات برشمرد.
وی یاد آورشد: ارائه بسته های معیشتی به افراد بی بضاعت و اجرای برنامه های فرهنگی دراین روستا را نیز از برنامه های دیگر خواند.
وی در حوزه درآمد پایدار نیز گفت: در آمد پایدار دهیاری را درارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم توانمند می کند که در همین راستا پی گیر احداث بازارچه ای دراین روستا هستیم و همچنین احداث زمین فوتبال برای علاقمندان به ورزش و مجموعه چند منظوره ورزشی مهرچین نیز در برنامه های این مجموعه بوده است.
دهیار مهرچین گفت:جهت رفاه حال مردم پی گیر استقرار واحد نانوایی هستیم و طرح هادی که یکی از نیازهای این منطقه است نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی در پایان از تمامی مردم خوب روستای مهرچین که دهیاری را در رسیدن به اهداف همراهی و مشارکت می کنند قدردانی کرد و از تمامی مسئولان استانی و محلی هم که مجموعه شورا و دهیاری را برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری می کنند قدردانی و تشکر نمود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال


ملارد - مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری تهران از تلاشهای خالصانه مهندس بهمنی شهردار ملارد در راستای پیشبرد اهداف سازمانی مرتبط با حوزه خانواده و جوانی جمعیت و حضور در عرصه های اجتماعی تقدیر و قدردانی نمود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس اداره بهزیستی شهریار از پرداخت 50 مورد وام به بهبود یافتگان در کمپهای ترک اعتیاد خبر داد.
ناصر نیک افشار در رابطه با ارائه وام به بهبود یافته گان در کمپ های ترک اعتیاد گفت: بیماران معتاد که در مراکز ترک اعتیاد بستری بوده و یک سال و نیم از زمان پاکی آنها گذشته باشد اداره بهزیستی در راستای حمایت از این افراد وام های 150 میلیون تومانی در نظر گرفته است.
وی افزود: این وام ها به سود 4 درصد و بازپرداخت 7 ساله می باشد که افراد برای دریافت به بانکها معرفی می شوند.
وی آماری از تعداد کمپ های ترک اعتیاد داد و گفتک هم اکنون در شهرستان شهریار 17 کمپ ترک اعتیاد مجوز دار داریم که ماهانه 170 نفر ورودی این مراکز می باشد و 3مرکز نیز در حال اقدام برای اخذ مجوز هستند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهریار- اولین همایش تخصصی اظهار نامه مالیاتی به همت اتحادیه مصالح فروشان شهرستان شهریار برگزار شد.
به گزارش خبرنگار سحرنگار- ظهر روز چهارشنه اولین همایش تخصصی اظهار نامه مالیاتی با کارشناسان حوزه مالیاتی و  اعضای اتحادیه مصالح فروشان شهرستان شهریار در سالن اجتماعات هلال احمر برگزار شد.
این همایش همزمان با ایام خرداد ماه که مصادف با ارائه اظهار نامه مالیاتی اتحادیه ها می باشد و در راستای آشنایی اعضا از نحوه پی گیری و رسیدگی به امورات مالیاتی خود می باشد برگزار گردید.
در این همایش افرادی که در رابطه با مالیات و مشکلات این حوزه سوالاتی داشتند را مطرح نموده و کارشناسان راهنمایی های لازم جهت شفاف سازی موضوع را ارائه نمودند.
شایان ذکر است هم اکنون مهندس علی کریم پور به عنوان هیات رئیسه اتحادیه مصالح فروشان، علیرضا رهنما تبار نایب رئیس اول ، حسین زند نائب رئیس دوم، امیر فخرالدین نمت زاده ه خزانه دار، یوسف پسندی دبیر اتحادیه و بهرام مجیدی مدیر اجرایی این اتحادیه می باشند
اتحادیه مصالح فروشان شهرستان شهریار هم اکنون نزدیک 900عضو دارای مجوز می باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

حجت اصغری - بیش از یک سال از حضور عباس شفیع زاده به عنوان فرماندار شهرستان شهریار گذشته و بعد چند ماه از آمدن ایشان دراین جایگاه ارتقای شهریار به فرمانداری ویژه رقم خورد و منصوری استاندار وقت تهران در جلسه شورای اداری شهریار گفت "این ارتقا باید در زندگی مردم و معیشت موثرباشد" که خوشی این خبر دوام چندانی نداشت ودقیقا برعکس آن فرمایش اتفاق افتاد، مردم بعد از گذشت یک سال نه تنها شیرینی این ویژگی را در زندگی خود ندیدند بلکه امروز امورات و معیشت خود را با هزاران زحمت و تلاش به دوش می کشند. جناب آقای شفیع زاده باید به عرضتان برسد که شهرستان شهریار قبل از ویژه شدن حال بهتری نسبت به امروز داشت و مردم با اخباری که در رسانه ها و فضای مجازی منتشر می شد امیدوار بودند که چند سال آینده وضعیت بهتری در حوزه های زیر ساختی ، عمرانی ، خدماتی ، آموزشی و...نسبت به قبل خواهند داشت و متاسفانه این شهرستان در سکوت خبری همچنان پیش می رود و خبری از وعده های خوش نیست که نیست!جناب دکتر شفیع زاده لطفا از عملکردتان در ایامی که  شهریار بودید بفرمائید بگوئید پروژه بیمارستان امام خمینی شهریار چند درصد پیشرفت داشت قرار بود سال گذشته افتتاح شود ؟ از نقش خود در پیشرفت پروژه شهرک صنعتی شهید سلیمانی بگویید؟ فرماندار ویژه شهریار از پی گیریهای خود جهت احقاق حقوق مردم در پروژه های عمرانی شهرستان شهریاربگوئید؟از پروژه بزرگ میادین میوه و تره بار بگوئید؟آیا مشکل اصلی شهرستان شهریار به شرکت کاله ختم می شود که جلسه مسئولان استانی بارها در سالن های این شرکت برگزار شده است؟ وبسیاری از موضوعاتی که می توانستید پی گیر باشید و ندانسته و ناخواسته از آن غافل شدید! امروز وقتی اخبار، فعالیت و پی گیریهای فرمانداری های شهرستان های مجاور شهریار را می شنویم احساس می کنیم که فرمانداری شهریار خاموش است!پس ناچارا باید بگوییم از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهریار- معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار شهریار با اشاره به برابری تعداد واحدهای صنعتی و تولیدی فعال در شهریار با سایر استان ها گفت: ۲۵۹ واحد صنعتی بزرگ در این شهرستان وجود دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهریار _ همزمان با گرامیداشت دهه کرامت و همچنین ورود پرچم متبرک شده و خادمان حرم امام رضا (ع) به شهریار برنامه متبرک گرفتن بیماران معتاد در دو کمپ آقایان و بانوان برگزار شد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال


ملارد - به همت مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد، ارتقای آموزش شهروندی بویژه آموزش رفتار صحیح در ترافیک، برای دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی در پارک آموزش ترافیک شهرداری برگزار شد .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهریار-اولین جلسه شورای اداری شهرداری صباشهر به ریاست شهردار صباشهر با حضور معاونین مدیران و مسئولین واحدها در سالن جلسات برگزار گردید.
سحرنگار- مهندس ملکی شهردار صباشهر در ابتدای این نشست با تبریک آغاز سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان تقارن دو بهارطبیعت و قرآن را از نشانه های امید آفرین برای عملکرد در سال جدید برشمردند، ایشان ضمن تقدیر از حسن عملکرد مجموعه کارکنان شهرداری و تلاش بی وقفه ایشان در سال گذشته همدلی، تعامل و پشتکار را مولفه کسب کارنامه قابل قبول شهرداری در سال قبل برشمردند.
 شهردار صباشهر با اشاره به شعار سال و نقشه راه مقام معظم رهبری به عنوان مهار تورم رشد تولید کلیه کارکنان شهرداری را توصیه به رشد خدمت به شهروندان و مهار اسراف گرایی با دقت نظر بهتر و بیشتر و نظارت بر کار پیمانکاران نمودند.
در پایان جلسه سایر حاضرین نقطه نظرات خود را در تحقق راه خدمت بهتر ارائه نمودند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

محمد بهمنی شهردار ملارد به همراه طباطبایی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر با داداش زاده ریاست دادگستری شهزستان ملارد و جابر کریمی فرماندار شهرستان ملارد دیدار نمودند .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری  ملارد امروز پانزدهم فروردین ماه  مهندس محمد بهمنی شهردار ملارد به اتفاق رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد با حضور در فرمانداری با جابر کریمی فرماندار شهرستان ملارد و حضور در دادگستری با داداش زاده ریاست دادگستری شهرستان ملارد دیدار نمودند و ضمن تبریک عید نوروز و بهار قران و

آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفتگو کردند .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group