سحرنگار

به همت شرکت عمران شهرجدید اندیشه :

نمایشگاه آثار خوشنویسی اعضای انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه افتتاح شد

شهریار- با همکاری شرکت عمران شهر جدید اندیشه و انجمن خوش نویسان شهر نمایشگاه آثار خوشنویسی اعضای انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه همزمان با فرا رسیدن هفته خوشنویسی نمایشگاه انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه با همکاری شرکت این نمایشگاه را با حضور مسئولین شهری و هنرمندان شهردر بازار ایرانی و اسلامی شهرجدید اندیشه راه اندازی کردند.

این نمایشگاه با همکاری شرکت عمران شهر جدید اندیشه ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار و انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه از تاریخ 21 مهر ماه  آغاز و تا تاریخ 27 مهر ماه در نگارخانه شرکت عمران شهر جدید اندیشه در بازار ایرانی اسلامی نقش اندیشه  پذیرای علاقه مندان به هنر و خطاطی خواهد بود. در این نمایشگاه آثار 30 خوشنویس از انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه به نمایش گذاشته شد.

مدیر دفتر توسعه اجتماعی – فرهنگی شرکت عمران شهر جدید اندیشه در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن هفته خوشنویسی شرکت عمران با همکاری انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه اقدام به برپایی نمایشگاهی در راستای نمایش آثار هنرمندان خوشنویس شهر اندیشه را در نگارخانه این شرکت در دستور کار خود قرار داد.

بهمن ابوحمزه توجه به حوزه فرهنگی را یکی از برنامه های این شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: حمایت از برنامه های فرهنگی و اجتماعی یکی از اولویت های مدیریت محترم شرکت عمران است و تلاش می کنیم زیرساخت ها و امکانات لازم جهت حمایت از هنرمندان خوب شهر اندیشه را فراهم نموده باشیم.

وی یادآور شد:امروز شاهد حضور پررنگ شهروندان و هنرمندان خوب شهر اندیشه در نمایشگاه آثار خوشنویسی هستیم و از همه شهروندان می خواهیم که جهت بازدید به بازار ایرانی اسلامی مراجعه نمایند.

وی در پایان از دکتر مهدی مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران جهت مساعدت و همکاری تمامی شرکت کنندگان ، خبرنگاران و هنرمندان قدردانی و تشکر نمود.

 

شهریار - آقای مهندس علیرضا اسدی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهریار به همراه کارشناس آموزش سرکار خانم حاجی پور و مشاوره و هدایت شغلی سرکار خانم علینقی زاده از کارگاه منبت و پیکر تراشی بازدید کردند .

 

شهریار- خدام بارگاه نورانی امام رضا (ع)، به مناسبت هفته گرامیداشت مقام و منزلت سالمندان , پرچم متبرک آستان قدس را در مرکز سالمندان شهرستان شهریار برده و جهت تبرک جستن سالمندان از پرچم نورانی، در این مرکز حضور یافتند.

سحرنگار- رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار از  حضور خدام حرم مطهر رضوی به همراه پرچم متبرک حرم مطهر رضوی به مرکز نگهداری وتوانبخشی سالمندان مفاخر و طراوت شهریار قدردانی نمود و دراین باره اظهار داشت: مادران و پدران سالخورده، همیشه چشم انتظار محبت و توجه نسل جوان و به ویژه فرزندان و نوه هایشان هستند. حتی اگر نامهربانی و ناملایمات را از عزیزترین افراد زندگی شان دیده باشند، باز هم نگاه هایشان به پنجره آسایشگاه یا خلوت تنهایی شان برای دیدار با آنان دوخته شده است و همچنانکه که می دانیم این مادران وپدران همان کسانی بوده اند که روزگاری برای بهبود زندگی و شادی خانواده شان از هیچ تلاشی دریغ نكرده اند.

داوود فهیم راد تصریح کرد : چند تن از خادمان رضوی با اهدای شاخه های گل به مادران  وپدران , باران اشک بر چین و شکن صورت هایشان جاری شد و با نوای یکی از خادمان مداح ذکر «جانم رضا(ع)» طنین انداز شد و انگار دلهای دردمند آنها با نام رضا(ع) به آسمان پر کشید و از همین راه دور زائر حرم آقا شدند و همراه با مداح خادم رضوی زمزمه کردند و فضا از عطر گلاب وگل پر شده و قلب مادران و پدران گره خورده به ضریح آقا علی بن موسی الرضا(ع) و حاجت طلبیدند.

شهریار- رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار گفت: قشر ناشنوایان شهرستان شهریارجهت ورود  به فعالیت های اجتماعی نیاز به حمایت دارند و با این وجود تشکیل انجمن های فعال مردم نهاد و موسسات حامی یکی از عمده نیازهای ناشنوایان است.

داوود فهیم راد همزمان با روز ناشنوایان در گفت و گو با خبرنگار مهر به برخی از اقدامات اداره بهزیستی شهریار در راستای حمایت و پی گیری مشکلات ناشنوایان پرداخت و دراین باره اظهار داشت: جامعه ناشنوایان قشری هستند که یکی از حس های پنجگانه خدادادی را ندارند ولی این عزیزان به سبب داشتن حس ششم فوق العاده تا به امروز در زمینه های مختلف موفقیت های خوبی را کسب نموده اند.

وی ازبرنامه های این اداره جهت توانمند سازی ناشنوایان نیز خبر دد و افزود: ارائه آموزش مهارت های زندگی، تحصیلی، شغلی ،خدمات ژنتیک، مشاوره ، ازدواج ،برنامه روانشناختی، روحی و روانی، تلاش در راستای توانمند سازی و حفظ کرامت این عزیزان و همچنین کاهش وابستیگی و مستقل نمودن ناشنوایان بخشی از برنامه های این اداره است.

وی تصریح کرد: ارائه سمعک، باطری، سیم ،کمک های توانبخشی ، کاشت سمعک در سال گذشته، و همچنین واریز ماهیانه حساب مدد جویان نیز بخشی از حمایت های این اداره بوده است.

فهیم راد یاد آور شد: در بین این عزیزان افرادی داریم که در زمینه قاری قرآن ، شاعر و سایر حوزه ها توانمند هستند و اداره بهزیستی در جهت ترغیب آنها از هیچ مساعدتی دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: عصای سفید،ساعت گویا،سیستم صوتی خاص ناشنوایان، هزینه کاشت حلزون از جمله نیازهای این افراد است و با توجه به ثبت نوبت جهت حمایت از این عزیزان تقاضا داریم که خییران عزیز و انجمن های مردم نهاد چتر حمایتی خود را برای این قشر از جامعه بگسترانند.

شهریار- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت:50درصد شوراهای  شهرهای استان تهران هنوز شهردار انتخاب نکرده اند و اگر تا فرصت قانونی شهرداران خود را انتخاب نکنند اقدام قائم مقامی برای آن شهرها اعمال خواهد شد.

سحرنگار-عبدالرضا چراغعلی   شامگاه روز یکشنبه در حاشیه تودیع و معارفه شهردار شهریار که با حضور مسئولان استانی و محلی در اردوگاه شهید منتظری برگزار شده بود در گفت گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروز محمد صادق کولیوند با حکم وزیر محترم کشور به عنوان شهردار شهریار معارفه شد که جا دارد از شوراهای این شهربه سبب سرعت عمل تشکر نماییم و امیدواریم سایر شهرستان ها نیز در فرصت باقی مانده به وظیفه قانونی خود عمل کنند.

وی در رابطه با سئوال خبرنگار مهر مبنی بر برنامه مجموعه استانداری تهران جهت تقویت منابع مالی شهرداری ها نیز گفت: سیاست استانداری در زمینه افزایش منابع درآمدی شهرداری ها تاکید بر مشارکت و سرمایه گذاری جهت ایجاد در آمد پایدار است.

وی ادامه داد: استانداری تهران مشغول بازنگری طرح تفضیلی و جامع شهری شهریار هست و امیدواریم با اصلاح این طرح هم مردم به منافع خود برسند و هم شهرداری  نیز از میان در آمدی داشته باشد.

 
 
با حضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار و به مناسبت هفته دفاع مقدس ، آئین غبار روبی و گلباران گلزار مطهر شهدای والامقام شهرستان شهریار برگزار شد.
 
 

 

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور مسؤولین , مراسم تقدیر و تجلیل از جانبازان , ایثارگران وخانواده های شهدای دفاع مقدس در مجموعه اداره بهزیستی شهریار برگزار شد.

 

در دومین روز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مسئولین و پرسنل بسیجی این اداره با حضور در یادمان شهیدان ، یاد و خاطره شهدا و همه رزمندگان دفاع مقدس را گرامی داشتند.


ملارد -مرتضی رمضانی با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس این ناحیه گفت: بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه در حوزه های مختلف توسط ناحیه مقاومت شهرستان ملارد در حوزه ها مختلف ناحیه مقاومت شهرستان ملارد در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار فرارسیدن 17 مرداد روزخبرنگار را تبریک گفت و ازآنان تقدیر بعمل آورد 

 

 

ملارد- شهردار شهر ملارد گفت: شهر ملارد میزبان ۲۰ ویژه برنامه مختلف به مناسبت عید غدیر خم در سطح شهر و شهرستان خواهد بود.

 


شهریار -همزمان با فرارسیدن هفته بهزیستی ازچهار زوج موفق دارای معلولیت وهمسرانشان توسط رییس اداره بهزیستی شهریار تقدیرشد

 


شهریار - بهروز کاویانی شهردار شهریار با تخریب دیوار ملکی که در مسیر اتصال کمربندی امیریه به بلوار شهیدان مداحی بود به انتظار هشت ساله شهروندان این شهرک پایان داد.

 

 

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group