ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ملارد-تیم ووشوی شهرداری ملارد با قهرمانی در لیگ یک جواز حضور در لیگ برتر ایران را بدست آورد

سحرنگار- تیم ووشو شهرداری ملارد عنوان  ‌قهرمانی رقابت‌های فصل 99 – 1398 لیگ دسته اول ووشو باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد و جواز حضور در لیگ برتر ایران را بدست آورد
 ووشوکاران شهرداری ملارد که در ادامه رقابت‌های فصل 99 – 1398 لیگ دسته اول ووشو مردان باشگاه‌های کشور به مصاف حریفان خود رفتند، یکی از دو تیم حاضر در مرحله نهایی پیکارها بودند و سرانجام با عنوان ‌قهرمانی به کار خود پایان دادند.
شیوع نابهنگام ویروس کرونا اجازه برگزاری رقابت‌های مرحله نهایی لیگ دسته اول را ندادچنین وضعیتی علاوه بر لیگ دسته اول ووشو مردان ایران برای سایر لیگ‌ها اعم از لیگ دسته اول زنان و لیگ برتر مردان و بانوان وجود داشت و فدراسیون ووشو هر چه به انتظار نشست تا بلکه وضعیت کرونا بهبود یافته و لیگ‌ها ادامه یابد، اما با تشدید وضعیت کرونا این فدراسیون تصمیم به اعلام پایان لیگ‌های فصل 99 – 1398 باشگاه‌های کشور گرفت.
با توجه به اینکه هنوز هیچ‌گونه مجوزی از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای پیگیری تمرینات و مسابقات رشته‌های پربرخورد همچون ووشو صادر نشده و باشگاه‌ها و اماکن اختصاصی این رشته اجازه فعالیت ندارند، لیگ‌های مختلف ووشو در دو بخش بانوان و‌ آقایان که تا پایان مرحله گروهی برگزار شده و به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام مانده بود، رسما توسط فدراسیون تعطیل شد.
این تصمیم در نشست مشترک مسوولان فدراسیون ووشو با نمایندگان تیم‌ها اتخاذ شد و با هدف حفظ سلامتی ووشوکاران در نهایت قرار شد تیم‌هایی که به‌عنوان صدرنشین از مرحله مقدماتی صعود کرده بودند عنوان قهرمان مشترک را کسب کرده و تیم‌هایی نایب‌قهرمان مرحله مقدماتی مشترکا روی سکوی نایب‌قهرمانی قرار بگیرند.
با توجه به این تصمیم که با موافقت نمایندگان تمام تیم‌ها گرفته شد تمامی لیگ‌های ووشو که مرحله مقدماتی آن در دو گروه به انجام رسیده و از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی رسیده بودند رسما تعطیل شده و در لیگ دسته اول مردان ایران عنوان قهرمانی مشترک به تیم‌های هیأت ووشو نور و شهرداری ملارد رسید و تیم‌های شیر ژال قم و زرّین رود مشترکا در جایگاه دوم قرار گرفتند.
همچنین پس از این تصمیم گیری مجوز ورود به لیگ برتر ووشو طی نامه رسمی به شهردار ملارد از سوی علی صدیقی سرپرست دبیری فدراسیون ووشوی ایران به شهرداری ملارد ابلاغ گردید.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group