ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

لیلا واثقی از کسب رتبه دوم شهرستان قدس در کارگروه اشتغال در سطح استان تهران خبرداد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، لیلا واثقی فرماندار قدس در اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: سال نو و بهار ۹۹ مقارن با اعیاد مبارک شعبان و رجب بود که متاسفانه بدلیل شیوع ویروس کرونا مردم نتوانستند با حضور در محافل این اعیاد رو جشن بگیرند و در فضای مجازی این اعیاد برگزار شد.

وی در ادامه افزود: امروز بیش از پیش همدلی و هم افزایی در بین آحاد مردم نیاز است تا با کمک یکدیگر این بحران نیز پشت سر گذاشته شود و به لطف خداوند این ویروس ریشه کن گردد.

فرماندارقدس با اشاره به اینکه امروز کشور در شرایط سیر نزولی ویروس با تدابیر لازم و رعایت موارد بهداشتی قرار دارد، تاکید کرد: مردم نباید توصیه ها را نادیده بگیرند و با عدم رعایت توصیه های بهداشتی و رفتن به اماکن عمومی روند گسترش ویروس را افزایش دهند.

مقام عالی دولت در شهرستان قدس خاطر نشان کرد: کشور ما با وجود تحریم های سختگیرانه دشمنان به یاری خداوند و زحمات کادر بهداشت وهمچنین همکاری مردم توانست تا حدودی شیوع این ویروس را کنترل کند.

وی ادامه داد: تا بحال ۶۰ میلیون ایرانی غربالگری شدند و ۸۸ هزار نفر مبتلا داشتیم که ۷۰ درصد آنان بهبود یافتند و متاسفانه حدود ۶ هزار نفر در بین عزیزانشان نیستند و منحنی شیوع ویروس با وجود تحریم ها و کمبود دارو به سمت رشد نزولی قرار دارد.

واثقی بیان کرد: در زمان بحران شیوع ویروس کرونا تعدادی از شرکت های تولیدی و صنایع سطح شهرستان امکانات خود را برای تولید ماسک و الکل ضد عفونی اختصاص دادند و این اقدام ارزشمند است.

فرماندارقدس با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ با نام سال جهش تولید اظهار داشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) چند سال پیاپی تاکید بر اهمیت دادن به بحث تولید ، اشتغال و خودکفایی مطرح است و باید همه مسئولان مربوطه در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

وی تاکید کرد: کارگروه های مربوطه با همکاری ادارات مربوطه گزارشی تحقیقی از نقاط قوت و ضعف این کارگروه ارائه دهند تا نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف شوند و جلسات بصورت ماهیانه با حضور تمام اعضاء تشکیل خواهد شد.

واثقی تصریح کرد:خوشبختانه با پیگیری ها و استفاده از ظرفیت بنیاد برکت در شهرستان و حمایت از مشاغل خانگی توانستیم رتبه دوم در کارگروه اشتغال در سطح استان تهران را کسب کنیم ولی این رضایتمندی کافی نیست و تلاش ها باید در زمینه ایجاد اشتغال و حمایت از تولید شهرستان مضاعف شود.

فرماندار قدس با اشاره به اینکه فرصت های شغلی در زمینه کشاورزی می تواند بدون نیاز به زمین و به صورت هیدروپونیک انجام شود،عنوان کرد: تولید بنفشه آفریقایی ، توت فرنگی و انواع گل و گیاه در سطح شهرستان انجام می شود که نیاز به حمایت بیشتر و همچنین آگاهی مردم از ایجاد چنین مشاغلی دارد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group