ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر اینکه روسای ادارات و مدیران دستگاه ها می بایست به مشکلات مردم گوش فرا دهند و از اقدام کردن برای موارد سفارش شده پرهیز کنندگفت: مواردی چون قطار شهری، مسئله شهرک صنعتی، پل ورودی دپو، اب شرب، بمارستان امام خمینی و رسیدگی و حمایت از تولیدکنندگان از مهم ترین مسائلی است که باید در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش سحرنگار و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ اولین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در سال ۹۹ به ریاست حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور دکتر حق وردی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس یازدهم، حجت الاسلام سالمی امام جمعه شهریار، حجت الاسلام شائق امام جمعه وحیدیه، مرادطلب رئیس دادگستری، معاونین فرمانداری، بخشداران مرکزی شهریار و بحش جوقین، اعضای شورای تامین شهرستان و اعضای شورای اداری اعم از روسا و مدیران کلیه ادارات شهرستان، شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان شهریار و جمعی از اصجاب رسانمه و خبر در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار گردید.

در این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ضمن تسلیت ایام شهات امام جعفر صادق(ع) و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و توفیق برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، با اشاره به جایگاه ارزشمند خدمتگزاری مردم، تاکید داشت: اکنون که توفیق قرارگیری در جایگاه خدمتگزاری نصیبمان گردیده باید همگی عامل به وظیفه باشیم و از این موقعیت بهره گرفته و آن را توشه ای برای آخرت گردانیم.

فرماندار شهرستان شهریار باتقدیر از زحمات و تلاشهای همه مسئولین سطح شهرستان طی حوادث و مشکلات گذشته، خاطرنشان کرد: برای تمامی زحمات ارزشمندی که دوستان خدمتگزار ما در کنترل و حل موارد و مشکلات موجود در شهرستان که می توان به بحث برگزاری انتخابات، سقوط هواپیما، سیل، اغتشاشات و در در این اواخر کرونا اشاره کرد  احترام قائلیم و می دانیم که برای مدیریت چنین بحرانهایی باید حضور مستمر و همیشگی در صحنه خدمت داشت و این ممکن نیست جز اینکه مدیران جهادی باشید.

مهندس طاهری خاطرنشان کرد: مسئولینی بودند که با آماده باش مداوم در ایام تعطیلات نوروزی و رصد لحظه به لحظه امور تدابیری را در جهت حفظ امنیت و آرامش مردم اندیشیدند و این ارزشمند است.

فرماندار شهریار ضمن اشاره به اینکه  امروز ما با وجود همه مشکلات و رصد اوضاع کشور این جایگاه را برای ایفای نقش پذیرفته ایم و برای خدمتگزاری صادقانه پیمان بسته ایم، تصریح کرد: اکنون زمان آن است تا هنر کارکردن در چنین شرایطی را از خود بروز دهیم، لذا ایفای نقش در چنین شرایطی نشانه قابلیت و تدبیر می باشد و مدیرانی که توانایی تدبیر با توجه به شرایط زمانی و مکانی را نداشته باشند در پیشبرد مسائل کشور ناتوان بوده و قطعا یک مدیر تحول آفرین نخواهد بود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با تاکید به اینکه مسئولین باید بدانند که فراهم نمودن شرایط قابل تحمل برای مردم از ضروریات می باشد و نباید از آن غفلت نمود بیان داشت: به مشکلات مردم گوش دهید و از اقدام صرف به موارد سفارش شده بپرهیزید که بزرگترین مشکل ما بی توجهی به امورات مردم است.
 
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار از تدوین برنامه هایی در جهت ایجاد شرایط مساعد و رضایتمندی مردم خبر داد و گفت: اجرای این سند را جز با پیگیری مجدانه، مسئولیت پذیری، تامین اعتبار با روشهای هنرمندانه مدیریتی، توجه به پتانسیل های شهرستان  و جذب سرمایه های خصوصی ممکن نخواهد بود.

فرماندار شهرستان شهریار خطاب به روسای ادارات گفت: مواردی چون قطار شهری، مسئله شهرک صنعتی، پل ورودی دپو، آب شرب، پروژه بیمارستان و رسیدگی و حمایت از تولیدکنندگان از مهمترین مسائلی است که باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی در انتها با تاکید بر رعایت نظم و انضباط اداری و توجه به تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مشکلات آنها همچنین اشاره داشت: اهمیت به اجرای مصوبات و توجه به سند توسعه شهرستان از مسئولیت های غیرقابل انکار مدیران می باشد و بروز هرگونه مشکل و نارضایتی در مردم مستقیما متوجه مسئول اداره مربوطه خواهد شد و شخصا باید پاسخگوی آن باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group