سحرنگار


شهریار- رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریارگفت:همزمان با نزدیک شدن به هفته نیکوکاری 100بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان شهریار توزیع شد.

 


سحرنگار - داوود فهیم راد در گفت گو با خبرنگار مهر به برنامه های اداره بهزیستی شهرستان شهریار همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایان سال و همچنین هفته نیکوکاری پرداخت و دراین باره اظهار داشت: رسیدگی به معیشتی مدد جویان تحت پوشش اداره بهزیستی برعهده ما می باشد و از تمامی ظرفیت ها به خصوص ورود خیرین استفاده می شود که هم اکنون 100بسته معیشتی 450هزار تومانی توسط خیر نیک اندیش سرکار خانم شیرعلی و همسر گرامی ایشان جهت حمایت از اقشار نیازمند توزیع می گردد.


وی ضمن تشکر از تمامی خیرین که تاکنون بهزیستی شهریار را حمایت کرده اند گفت: خوشبختانه خیرین محترم شهریار تاکنون در کنار ما بوده اند و امیدوراریم با حمایت های مادی و معنوی به ویژه پوشاک ، ارزاق و لوازم ضروری و ...سایر خیران عزیز بتوانیم مساعدت های خوبی از نیازمندان داشته باشیم.


وی تصریح کرد: در روز احسان و نیکوکاری دلها به هم نزدیک و شکوفه های مهربانی در قلب ها جوانه می زند امروز لبها برای لبخند پر از بهانه هستند و بازار محبت گرم و انشاء الله با یاری خداوند بتوانیم در حمایت از نیامندان کارنامه خوبی از خود به یادگار بگذاریم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group