ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار- رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریارگفت:همزمان با نزدیک شدن به هفته نیکوکاری 100بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان شهریار توزیع شد.

 


سحرنگار - داوود فهیم راد در گفت گو با خبرنگار مهر به برنامه های اداره بهزیستی شهرستان شهریار همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایان سال و همچنین هفته نیکوکاری پرداخت و دراین باره اظهار داشت: رسیدگی به معیشتی مدد جویان تحت پوشش اداره بهزیستی برعهده ما می باشد و از تمامی ظرفیت ها به خصوص ورود خیرین استفاده می شود که هم اکنون 100بسته معیشتی 450هزار تومانی توسط خیر نیک اندیش سرکار خانم شیرعلی و همسر گرامی ایشان جهت حمایت از اقشار نیازمند توزیع می گردد.


وی ضمن تشکر از تمامی خیرین که تاکنون بهزیستی شهریار را حمایت کرده اند گفت: خوشبختانه خیرین محترم شهریار تاکنون در کنار ما بوده اند و امیدوراریم با حمایت های مادی و معنوی به ویژه پوشاک ، ارزاق و لوازم ضروری و ...سایر خیران عزیز بتوانیم مساعدت های خوبی از نیازمندان داشته باشیم.


وی تصریح کرد: در روز احسان و نیکوکاری دلها به هم نزدیک و شکوفه های مهربانی در قلب ها جوانه می زند امروز لبها برای لبخند پر از بهانه هستند و بازار محبت گرم و انشاء الله با یاری خداوند بتوانیم در حمایت از نیامندان کارنامه خوبی از خود به یادگار بگذاریم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group