ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط اداری و عمومی، از اعطای کد QR CODE تایید وزارت بهداشت و درمان به منظور اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در ساختمان‌ها و مراکز اداری شهرداری باغستان توسط پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و مدیریت روابط عمومی خبر داد.

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای و شهرداری باغستان،شهردارباغستان با اشاره به اجرای طرح سراسری سردار شهید سلیمانی در راستای مقابله با بیماری کرونا، گفت: با توجه به تصمیمات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا اجرای طرح سلامت محور سردار شهید سلیمانی به منظور نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و غربال‌گری بیماران آغاز شده است.

وی افزود: مراکز اداری و خدماتی با توجه آمار بالای تردد روزانه به عنوان یکی از مکان‌های موردنظر جهت نظارت بر اجرای پروتکل‌ها و جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا است.

شهردار باغستان بیان داشت: مجموعه شهرداری باغستان نیز از ابتدای درگیری کشور با این ویروس رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی را به منظور حفظ سلامت مراجعین و پرسنل در دستور کار خود قرار داده است.

رنجبر اضافه کرد: در روزهای اخیر با توجه به بازرسی‌ها و بررسی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان QR CODE تاییدیه وزارت بهداشت و درمان به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به اتخاذ تمهیدات لازم و تلاش پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری به مجموعه مراکز و ساختمان‌های اداری شهرداری باغستان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به لزوم استفاده از ماسک برای حضور در ساختمان‌های اداری شهرداری باغستان ادامه داد: امیدواریم به زودی با مشارکت همگانی بیش از پیش شاهد نابودی این بیماری در کشور باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group