سحرنگار

شهریار-حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط اداری و عمومی، از اعطای کد QR CODE تایید وزارت بهداشت و درمان به منظور اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در ساختمان‌ها و مراکز اداری شهرداری باغستان توسط پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و مدیریت روابط عمومی خبر داد.

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای و شهرداری باغستان،شهردارباغستان با اشاره به اجرای طرح سراسری سردار شهید سلیمانی در راستای مقابله با بیماری کرونا، گفت: با توجه به تصمیمات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا اجرای طرح سلامت محور سردار شهید سلیمانی به منظور نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و غربال‌گری بیماران آغاز شده است.

وی افزود: مراکز اداری و خدماتی با توجه آمار بالای تردد روزانه به عنوان یکی از مکان‌های موردنظر جهت نظارت بر اجرای پروتکل‌ها و جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا است.

شهردار باغستان بیان داشت: مجموعه شهرداری باغستان نیز از ابتدای درگیری کشور با این ویروس رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی را به منظور حفظ سلامت مراجعین و پرسنل در دستور کار خود قرار داده است.

رنجبر اضافه کرد: در روزهای اخیر با توجه به بازرسی‌ها و بررسی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان QR CODE تاییدیه وزارت بهداشت و درمان به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به اتخاذ تمهیدات لازم و تلاش پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری به مجموعه مراکز و ساختمان‌های اداری شهرداری باغستان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به لزوم استفاده از ماسک برای حضور در ساختمان‌های اداری شهرداری باغستان ادامه داد: امیدواریم به زودی با مشارکت همگانی بیش از پیش شاهد نابودی این بیماری در کشور باشیم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group