ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


فرمانده انتظامي غرب استان تهران از کشف یک تن و 272 کیلوگرم انواع موادمخدر در 72 ساعت گذشته خبر داد.

 

 

 

سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری"  بیان داشت: در 72 ساعت گذشته با تلاش ها و اقدامات تخصصی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، یک تن و 272 کیلوگرم انواع موادمخدر در شهرستان های غرب استان تهران کشف شد.

 

وی افزود: در این مدت ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران،150 نفر توزیع کننده و 8 نفر قاچاقچی موادمخدر را دستگیر و به مقامات قضائی تحویل دادند.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به عملیات آخر در شهرستان شهریار بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در ساعت 12 شب گذشته،برابر اخبار بدست آمده با ورود به باغی در شهرستان شهریار، در بازرسی از آنجا300 کیلو مرفین و 150 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در سقف ویلا جاساز شده بود کشف کردند.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تمامي متهمان پس از تکميل پرونده به دادسرا معرفي شدند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک ،موضوع را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند و در دستگیری سوداگران مرگ، پلیس را یاری کنند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group