ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

فرمانده انتظامي استان، از کشف 135 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و 3 تن انواع مواد محترقه در 48 ساعت گذشته خبر داد.

 

 

 

سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری" بیان داشت: در 48 ساعت گذشته با تلاش ها و اقدامات تخصصی ماموران انتظامی غرب استان تهران، با اجرای 300 فقره حکم قضائی، 300 سارق دستگیر که 174 نفر از آنان دارای سوابق متعدد سرقت بودند.

 

وی تصریح کرد: کشف 52 فقره انواع کلاهبرداری و دستگیری 32 نفر کلاهبردار حرفه ای از سطح 6 شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم این مدت بود.

 

فرمانده انتظامي غرب استان تهران با اشاره به کشف 103 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه، گفت: در این مدت 612 فقره انواع سرقت مخصوصا سرقت های خشن، توسط ماموران پلیس کشف شد.


این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف 135 میلیارد ریال کالای قاچاق، تصریح کرد: در این راستا 20 نفر قاچاقچی دستگیر شدند.

 

سردار ظهیری با اشاره به کشف 400 کیلوگرم انواع موادمخدر توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، بیان داشت: در طول این مدت 158 نفر خرده فروش و 15 نفر قاچاقچی موادمخدر دستگیر و 209 دستگاه خودرو مربوط به قاچاقچیان و فروشندگان مواد افیونی توقیف شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در طی 48 ساعت گذشته 137 نفر ارازل و اوباش دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی به چهارشنبه آخرسال، ماموران انتظامی 3 تن انواع مواد محترقه را در سطح شهرستان های غرب استان تهران کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در طول 2 روز گذشته 14 قبضه سلاح گرم کشف، 4 متهم در این زمینه دستگیر و همچنین یک باند قاچاق سلاح نیز منهدم شد.

 

سردار ظهیری با اشاره به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز و آمادگی کامل پلیس برای این ایام، گفت: در این راستا 80 دستگاه خودرو انتظامی جهت تقویت ناوگان پلیس در اجرای طرح های نوروزی به یگان های انتظامی اختصاص یافت.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group