سحرنگار


مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، امروز با هدف استاندارد سازی مهارت مربیان رزمی، با رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

 

 

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، امروز 22 فروردین ماه دکتر پوراندخت نیرومند، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با یوسف بهتری و همایون خرم رئیس و نایب رئیس فدراسیون و هیئت همراه، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش و فنی و حرفه ای استان تهران وفدراسیون انجمن های ورزش های رزمی امضا شد.

 

براساس این تفاهم نامه، مقرر شد که مربیگری رزمی به صورت شغل درآید به همین منظور یک کارگروه مشترک از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و فدراسیون و به منظور استانداردسازی دروس تشکیل خواهد شود تا به موجب آن برای مربیان رزمی، گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای صادر گردد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این جلسه اظهار امیدواری کرد با امضاء این تفاهم نامه و هدایت ورزشکاران به سمت آموزش های فنی و حرفه ای و استاندارد سازی ، این رشته بتواند درجامعه جایگاه خود را یافته و بعنوان یک شغل شناخته شود .

 

بهتری، رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در خصوص امضای این تفاهم نامه گفت: امضای این تفاهم نامه آرزوی دیرینه ما بود، انجمن های ورزش های رزمی در مسیر حرفه ای شدن گام برمی دارد و مربیگری به عنوان شغل شناخته خواهد شد.

 

همچنین همایون خرم ، نایب رئیس فدراسیون بر سرعت اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه تاکید کرد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group