ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، امروز با هدف استاندارد سازی مهارت مربیان رزمی، با رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

 

 

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، امروز 22 فروردین ماه دکتر پوراندخت نیرومند، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با یوسف بهتری و همایون خرم رئیس و نایب رئیس فدراسیون و هیئت همراه، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش و فنی و حرفه ای استان تهران وفدراسیون انجمن های ورزش های رزمی امضا شد.

 

براساس این تفاهم نامه، مقرر شد که مربیگری رزمی به صورت شغل درآید به همین منظور یک کارگروه مشترک از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و فدراسیون و به منظور استانداردسازی دروس تشکیل خواهد شود تا به موجب آن برای مربیان رزمی، گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای صادر گردد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این جلسه اظهار امیدواری کرد با امضاء این تفاهم نامه و هدایت ورزشکاران به سمت آموزش های فنی و حرفه ای و استاندارد سازی ، این رشته بتواند درجامعه جایگاه خود را یافته و بعنوان یک شغل شناخته شود .

 

بهتری، رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در خصوص امضای این تفاهم نامه گفت: امضای این تفاهم نامه آرزوی دیرینه ما بود، انجمن های ورزش های رزمی در مسیر حرفه ای شدن گام برمی دارد و مربیگری به عنوان شغل شناخته خواهد شد.

 

همچنین همایون خرم ، نایب رئیس فدراسیون بر سرعت اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه تاکید کرد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group