ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهردار باغستان گفت : ضمن نظارت بر ساخت و ساز ها در ایام عید و انتخابات از ساخت و ساز غیر مجاز نیز جلوگیری و برخورد قانونی خواهد شد .

 

 

سحرنگار - حسن رنجبر شهردار باغستان صبح امروز در جلسه ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز شهرداری که با حضور مسئول جدید حراست شهرداری،پرسنل و معاون حوزه فنی و شهرسازی،مدیران و مسئولان حوزه ذیربط در سالن جلسات شهرداری برگزار شده بود اظهار داشت: از آنجاییکه ساخت و ساز غیر مجاز جزو دغدغه های مهم شهری است در این راستا نظارت بر ساخت و ساز ها در ایام عید و انتخابات تشدید می یابد  و با ساخت و ساز غیر مجاز نیز برخورد قانونی خواهد شد .

وی افزود: گزارشات اقدامات شهرداری در امر ساخت و ساز غیرمجاز مستمراً به مراجع قضایی ارسال می‌شود و تعامل موثر و سازنده ای بین مدیریت شهری باغستان و دادستانی شهرستان شهریار ایجاد شده است.

شهردارباغستان در ادامه خاطرنشان کرد: در طول مدت تشکیل و فعالیت ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز اقدامات خوبی در این زمینه از جمله ممیزی املاک واقع در حریم و همچنین تعیین حریم و بستر رودخانه ها به منظور پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز صورت گرفته است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group