سحرنگار

 

شهردار باغستان گفت : ضمن نظارت بر ساخت و ساز ها در ایام عید و انتخابات از ساخت و ساز غیر مجاز نیز جلوگیری و برخورد قانونی خواهد شد .

 

 

سحرنگار - حسن رنجبر شهردار باغستان صبح امروز در جلسه ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز شهرداری که با حضور مسئول جدید حراست شهرداری،پرسنل و معاون حوزه فنی و شهرسازی،مدیران و مسئولان حوزه ذیربط در سالن جلسات شهرداری برگزار شده بود اظهار داشت: از آنجاییکه ساخت و ساز غیر مجاز جزو دغدغه های مهم شهری است در این راستا نظارت بر ساخت و ساز ها در ایام عید و انتخابات تشدید می یابد  و با ساخت و ساز غیر مجاز نیز برخورد قانونی خواهد شد .

وی افزود: گزارشات اقدامات شهرداری در امر ساخت و ساز غیرمجاز مستمراً به مراجع قضایی ارسال می‌شود و تعامل موثر و سازنده ای بین مدیریت شهری باغستان و دادستانی شهرستان شهریار ایجاد شده است.

شهردارباغستان در ادامه خاطرنشان کرد: در طول مدت تشکیل و فعالیت ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز اقدامات خوبی در این زمینه از جمله ممیزی املاک واقع در حریم و همچنین تعیین حریم و بستر رودخانه ها به منظور پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز صورت گرفته است.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group