سحرنگار

شهریار -شهرداری شهریار آماده مدیریت و ساماندهی آب های سطحی و روان آبهای حاصل از بارندگی در منطقه رزکان واسکمان است.

به گزارش واحد خبرو اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات:مهندس کاویانی شهردار شهریار در بازید میدانی از منطقه رزکان که به همراه مهندس طاهری فرماندار شهرستان ،بخشدارمرکزی ومعاونین شهردار صورت گرفت گفت : جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و روان آبهای ناشی از بارندگی از وظایف و ماموریت های شهرداری و مورد توجه مدیریت شهری در تمام مناطق و نواحی است و شهرداری آماده است در رزکان با قبول هزینه های مطالعاتی و کارشناسی و استقبال از طرح های پیشنهادی محلی، نسبت به ساماندهی و هدایت آب های سطحی اقدام کند.

وی افزود:هرچندبا توجه به شرایط اقلیمی وخشکسالی ، بارندگی وآب های سطحی فرصتی برای تغذیه سفره های زیرزمینی وتقویت کشاورزی است ولی لازم است با اجرای طرح های اصولی و هدایت ابهای سطحی از بروز بحران ومشکلات شهروندان جلوگیری کنیم.

شهردار شهریار اضافه کرد:همچون همیشه مدیریت شهری نیازمند مشارکت و همراهی مردم در اجرای طرح ها و پروژه های محلی است و دراین خصوص نیز شهرداری اماده است به فوریت نسبت به حل مشکل اقدام کند.

مهندس کاویانی ادامه داد: اتصال وهدایت آبهای سطحی به قنات محلی در اسکمان از جمله پیشنهاداتی است که در حال بررسی کارشناسی و مورد توافق است و در صورت عملیاتی شدن این طرح ، علاوه بر جمع آوری ،کنترل و هدایت روان آبها و رفع مشکلات شهروندان ، سفره های زیرزمینی نیز تغذیه می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group