ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار -شهرداری شهریار آماده مدیریت و ساماندهی آب های سطحی و روان آبهای حاصل از بارندگی در منطقه رزکان واسکمان است.

به گزارش واحد خبرو اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات:مهندس کاویانی شهردار شهریار در بازید میدانی از منطقه رزکان که به همراه مهندس طاهری فرماندار شهرستان ،بخشدارمرکزی ومعاونین شهردار صورت گرفت گفت : جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و روان آبهای ناشی از بارندگی از وظایف و ماموریت های شهرداری و مورد توجه مدیریت شهری در تمام مناطق و نواحی است و شهرداری آماده است در رزکان با قبول هزینه های مطالعاتی و کارشناسی و استقبال از طرح های پیشنهادی محلی، نسبت به ساماندهی و هدایت آب های سطحی اقدام کند.

وی افزود:هرچندبا توجه به شرایط اقلیمی وخشکسالی ، بارندگی وآب های سطحی فرصتی برای تغذیه سفره های زیرزمینی وتقویت کشاورزی است ولی لازم است با اجرای طرح های اصولی و هدایت ابهای سطحی از بروز بحران ومشکلات شهروندان جلوگیری کنیم.

شهردار شهریار اضافه کرد:همچون همیشه مدیریت شهری نیازمند مشارکت و همراهی مردم در اجرای طرح ها و پروژه های محلی است و دراین خصوص نیز شهرداری اماده است به فوریت نسبت به حل مشکل اقدام کند.

مهندس کاویانی ادامه داد: اتصال وهدایت آبهای سطحی به قنات محلی در اسکمان از جمله پیشنهاداتی است که در حال بررسی کارشناسی و مورد توافق است و در صورت عملیاتی شدن این طرح ، علاوه بر جمع آوری ،کنترل و هدایت روان آبها و رفع مشکلات شهروندان ، سفره های زیرزمینی نیز تغذیه می شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group