ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
قدس-مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره تداوم رعایت و اجرای پروتکل‌های بهداشتی و ایمنی و فاصله گذاری اجتماعی در سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری قدس مطابق تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا، گفت: با توجه به اهمیت بالای این حوزه بیش از ۲۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی مورد تایید وزارت بهداشت در راستای اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی سطوح ناوگان حمل و نقل عمومی شهرقدس در گام اول و دوم مقابله با کرونا ویروس توسط شهرداری قدس مورد استفاده قرار گرفت.
 
سحرنگار-به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس اظهار داشت: با توجه به موج جدیدی از ابتلا و درگیری کشور با ویروس منحوس کرونا شهرداری قدس نیز اقدامات متنوعی را در راستای تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و دستورالعمل‌های بهداشتی وزارت بهداشت از تیرماه جاری در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین مراکز و حوزه‌های مستعد جهت انتقال بیماری کرونا طبق نظر مراجع مربوطه، حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی شهری بوده که با توجه به درخواست بالای شهروندان در استفاده از این ناوگان به تبع از درصد بالاتری در لیست مراکز احتمالی شیوع ویروس قرار دارد.
شهردار قدس بیان داشت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس نیز حسب دستورالعمل‌های گام اول و دوم ستاد ملی، وزارت بهداشت، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و استانداری تهران اقدامات و تمهیداتی را به منظور حفظ سلامتی شهروندان محترم اتخاذ کرده است.
مهندس مختاری گفت: در اولین گام از طریق سامانه پیامکی و شبکه‌های مجازی پیام‌رسان و توزیع بروشورهای سلامت به تمامی رانندگان محترم حمل و نقل عمومی اتوبوس و تاکسی شهرقدس به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی به منظور مقابله با گسترش شیوع ویروس کرونا اطلاع‌رسانی صورت گرفت.
وی ادامه داد: در یکی از مهم‌ترین اقدامات با استفاده از محلول‌های ضدعفونی مورد تایید وزارت بهداشت نسبت به ضدعفونی و گندزدایی سطوح داخلی و خارجی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرقدس در ۳ نوبت شامل خودروهای تاکسی، سرویس مدارس، اتوبوس‌های شهری و برون شهری و مینی بوس اقدام شد که در مجموع ۲۰ هزار لیتر محلول در گام اول و دوم مبارزه با کرونا ویروس مورد استفاده قرار گرفت.
شهردار قدس خاطرنشان کرد: به منظور ارتقا سلامت و کاهش خطرات احتمالی نسبت به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی، بیش از ۱۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی دست به صورت رایگان در میان رانندگان محترم توزیع شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group