ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
شهر قدس-شهردار قدس گفت: با وجود تعامل مناسب مدیریت شهری قدس، انجام نشدن اقدامات تکمیلی عمرانی و فنی توسط شرکت راه آهن، موجب عدم بازگشایی زیرگذر تولیدگران در موعد مقرر شده است.
سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس اظهار داشت: با وجود همکاری کامل شهرداری با شرکت راه آهن در تکمیل زیرگذر تولیدگران، اما متاسفانه به دلیل عدم اجرای کامل تعهدات توسط راه آهن، وعده بازگشایی این زیرگذر هنوز محقق نشده است.
وی با اشاره به اجرای عملیات آسفالت مسیر زیرگذر تولیدگران شهرقدس اظهار داشت: پس از سپری شدن مدت طولانی دست و پنجه نرم کردن مردم شهرقدس با انسداد زیرگذر تولیدگران به عنوان یکی از مبادی ورودی و خروجی توسط شرکت راه‌آهن، شهرداری قدس علیرغم نداشتن تکلیف و تعهد قانونی در این پروژه و صرفا به منظور بهره برداری سریع تر این زیرگذر جهت رفاه حال شهروندان شهرقدس، هفته گذشته اقدام به جدولگذاری و آسفالت این محور نمود.
مهندس مختاری تصریح کرد: در راستای عمل به تعهد داده شده در کمترین زمان پس از اجرای عملیات زیرسازی و هدایت آب‌های سطحی، عملیات اجرایی آسفالت لاین های ورودی و خروجی این زیرگذر توسط شهرداری قدس انجام شد.
شهردار شهرقدس با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل مشکلاتی همچون امکان ریزش مصالح باقیمانده بر روی پل تولیدگران روی خودروهای عبوری، امکان بهره برداری از این زیرگذر وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این موارد باید هر چه زودتر توسط شرکت راه آهن برطرف و ساماندهی گردد، چراکه به دلیل استقرار تاسیسات شرکت راه آهن در این پروژه، امکان ورود شهرداری جهت ایمن سازی مسیر وجود ندارد.
وی خواستار تعامل بیشتر شرکت راه آهن در این زمینه شد و افزود: امیدواریم با تعامل مناسب میان مدیریت شهری و راه‌آهن و انجام اقدامات عمرانی و فنی مربوطه، در روزهای آینده شاهد رفع انسداد زیرگذر تولیدگران و برطرف شدن یکی از مشکلات شهرقدس در حوزه دسترسی و کاهش بار ترافیکی باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group