ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - داود فهیم راد رئیس این اداره همزمان با اولین شب قدر از اهدای بسته کمک معیشتی و حمایت مالی به چند خانواده مددجوی امور اجتماعی و توانبخشی که به کرونا مبتلا شده بودند خبر داد.

 


سحرنگار-  داود فهیم راد رئيس اداره بهزیستی شهریار ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی (ع) گفت : در پی شیوع ویروس کرونا با تلاش شبانه روزی جهت کمک به تامین معیشت افراد کم برخوردار و خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا که جزو مدد جو ها میباشند با استفاده از ظرفیت خيران و بهزیستی شهرستان شهریار بسته های معیشتی در چند مرحله توزیع شده است .

 

وی به اهمیت تامین معیشت خانواده هایی که به کرونا مبتلا شده بودند اشاره کرد و افزود : خانواده هایی که به کرونا میشوند دغدغه درمان بیماری کرونا از یک طرف و تامین مایحتاج زندگی از طرف دیگر فشار زیادی را به اعضای خانواده وارد می کند در این راستا  اداره بهزیستی شهریار به مدد جو هایی که درگیر این ویروس هستند کمک نقدی و غیر نقدی در دستور کار قرار داده است .

 

فهیم راد اظهار داشت : امیدواریم با کمک خیرین به تامین معیشت مدد جویان سازمان بهزیستی کمک کنیم و ویروس کرونا نیز هر چه سریعتر خاتمه یابد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group