ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

قدس - شهردار قدس از اتمام مراحل نهایی پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در خیابان‌های شهید باهنر، شهید عالمی، وحدت، زیرگذر الوند و... خبر داد.


سحرنگار - مسعود مختاری با تاکید بر لزوم اجرای پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در شهرقدس با هدف رفع آبگرفتگی احتمالی در مواقع بارش های شدید، گفت: افزایش کیفیت زندگی شهروندان یکی از شاخص‌های رضایت از عملکرد شهرداری‌ها بوده که ساماندهی معابر شهری یکی از ملاک های مهم رضایتمندی شهروندان از خدمات شهرداری می باشد. بر همین اساس، شبکه هدایت آب های سطحی با هدف سهولت در عبور و مرور، ارتقای سطح ایمنی معابر و مدیریت بهنگام بحران در شرایط جوی نامناسب از پروژه‌های مهم شهرداری محسوب می‌شود.
شهردار قدس افزود: حتما شهروندان عزیز به خاطر دارند در سال‌های اخیر بعضی از نقاط سطح شهر، با بارش باران دچار آبگرفتگی شدید می‌شد و گذر از آن معابر عملا غیرممكن بود و مشکلات زیادی برای عبور و مرور به همراه داشت. شهرداری قدس با شناسایی این نقاط، طبق اولویت، اقدام به احداث شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در این معابر نموده است.
وی ادامه داد: با تخصیص اعتبارات لازم از سوی اعضای محترم شورای شهر و تلاش پرسنل معاونت امور زیربنایی و ترافیک و همکاری عوامل خدمات شهری، در حال حاضر مشکل آبگرفتگی در تعداد زیادی از نقاط شهر مرتفع گردیده و در روزهای بارانی عبور و مرور شهروندان دچار خلل جدی نمی‌شود، لکن تا رسیدن به نقطه ایده‌آل و تکمیل شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در تمامی نقاط سطح شهر فاصله داریم.
مهندس مختاری به پروژه های اجراشده در سال جاری پرداخت و تصریح کرد: احداث شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در خیابان شهید عالمی، زیرگذر الوند و خیابان باهنر با استفاده از لوله های کاروگیت به اتمام رسیده و در خیابان وحدت و... در حال اجراست که در ماه‌های آینده تکمیل می‌شود.
وی در پایان سخنان خود از احداث شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی به عنوان یک خدمت زیربنایی و ماندگار در شهرقدس یاد کرد و اظهار داشت: پس از اتمام مراحل نهایی این پروژه در نقاط حساس شهر، معابر فرعی نیز در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت و تمامی نقاط آبگیر سطح شهر از این امکان بهره‌مند خواهد شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group