ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری باند زورگیران غرب استان تهران خبر داد و گفت: ۴۰ نفر شاکی شکایت خود را ثبت کرده اند.

سحرنگار، سردار کیوان ظهیری عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری باند زورگیران غرب استان تهران خبر داد و اظهار داشت: در این خصوص ۴۰ نفر شاکی شکایت خود را ثبت کرده‌اند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در تشریح جزئیات بیشتر این دستگیری با بیان اینکه با افزایش شکایت شهروندان در این خصوص شناسایی و دستگیری این باند در دستور کار پلیس اگاهی قرار گرفته بود گفت: خوشبختانه با تشکیل تیم تخصصی توانستیم نسبت به دستگیری این باند اقدام کنیم.

ظهیری با بیان اینکه این باند از سلاح سرد برای زورگیری استفاده می‌کردند عنوان داشت: از این باند زورگیر تعدادی سلاح سرد، گوشی تلفن همراه و دو دستگاه خودرو کشف شده است.

وی افزود: افرادی که در این خصوص شکایت دارند می‌توانند به نیروهای پلیس مراجعه کنند.پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group