ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح«آرامش یک» در شهرستان‌های غرب استان تهران خبر داد و گفت: طی این طرح ۳۱۶ فقره انواع پرونده سرقت کشف و ۱۸۲ سارق دستگیر شد.


سحرنگار- سردار کیوان ظهیری عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از کشفیات پلیس اظهار داشت: با اجرای طرح عملیاتی «آرامش یک «با هدف مبارزه با سرقت، مقابله با سارقان، مالخران و قاچاقچیان مواد مخدر در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران، ۶۰ دستگاه خودرو مسروقه کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۱۲۸ نفر خرده فروش مواد مخدر در این عملیات توسط مأموران پلیس، گفت: در این راستا ۱۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

ظهیری با اشاره به اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضائی با اجرای ۱۳۷ حکم، ۱۸۲ نفر سارق دستگیر، ۲۱ قبضه سلاح سرد و گرم کشف شد، گفت: در راستای اجرای این طرح ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مأموران انتظامی کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در این عملیات ۲۴۶ خودرو و موتورسیکلت به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توقیف شدند.

ظهیری در پایان با اشاره به اینکه اجرای طرح عملیاتی «آرامش» در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group