ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ملارد-فرماندار شهرستان ملارد در سی امین جلسه شهرستانی ستاد مبارزه با کرونا با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت کشور در خصوص پیشگیری از این بیماری گفت : مهمترین اقدام و کار در زمینه مبارزه با کرونا آگاهی‌بخشی عمومی است و مردم باید مجددا از خطرات غیرقابل جبران این بیماری اطلاع پیدا کنند .


سحرنگار-نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد در جلسه روز چهارشنبه بیست و پنجم تیر ماه افزود : برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری همه ادارات باید بسیج شوند و اتاق اصناف نیز باید در بحث بازرسی ورود جدی پیدا کند و در صورت نیاز ضمن بهره گیری از ظرفیت های بسیج اصناف الزام استفاده فروشندگان صنوف از ماسک و تردد شهروندان در پاساژها بدون ماسک ممنوع و در دستور کار قرار دهد .
سجاد برنجی در ادامه با تاکید بر تولید ماسک ارزان با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در شهرستان گفت : آمادگی لازم را داریم تا فضای لازم برای گروه‌های جهادی جهت تولید ماسک ارزان برای عرضه به مردم را قرار دهیم .
فرماندار ملارد یادآور شد : مردم باید بدانند  که بیماری کرونا شاید تا پایان سال ادامه داشته باشد  لذا استفاده از ماسک باید جزء فرهنگ شهروندی و در سبد خانواده لحاظ گردد.
وی افزود :شهرداری ها باید در مورد ایجاد فضای تبلیغی شهر و موضوع فرهنگ سازی در خصوص استفاده از ماسک اقدام نمایند همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی نیز براساس پروتکل های ابلاغی خدمات دهند.
فرماندار ملارد تصریح کرد: خودروهای هشدار دهنده درخصوص اعلام موارد بهداشتی توسط مردم برای پیشگیری از بیماری توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مهیا شوند.
سجاد برنجی  نماینده عالی دولت در شهرستان  اعلام کرد نماز جماعت  در مساجد بر اساس پروتکلهای قبلی  و تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط  برگزار نمیگردد همچنین فعالیتهای باشگاه‌های ورزشی ، برگزاری مراسمات مذهبی و شادی در تالارها و مجموعه های ورزشی ممنوع  و در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی  محدودیت‌ها در شهرستان بیشتر می شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group