سحرنگار

ملارد-فرماندار شهرستان ملارد در سی امین جلسه شهرستانی ستاد مبارزه با کرونا با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت کشور در خصوص پیشگیری از این بیماری گفت : مهمترین اقدام و کار در زمینه مبارزه با کرونا آگاهی‌بخشی عمومی است و مردم باید مجددا از خطرات غیرقابل جبران این بیماری اطلاع پیدا کنند .


سحرنگار-نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد در جلسه روز چهارشنبه بیست و پنجم تیر ماه افزود : برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری همه ادارات باید بسیج شوند و اتاق اصناف نیز باید در بحث بازرسی ورود جدی پیدا کند و در صورت نیاز ضمن بهره گیری از ظرفیت های بسیج اصناف الزام استفاده فروشندگان صنوف از ماسک و تردد شهروندان در پاساژها بدون ماسک ممنوع و در دستور کار قرار دهد .
سجاد برنجی در ادامه با تاکید بر تولید ماسک ارزان با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در شهرستان گفت : آمادگی لازم را داریم تا فضای لازم برای گروه‌های جهادی جهت تولید ماسک ارزان برای عرضه به مردم را قرار دهیم .
فرماندار ملارد یادآور شد : مردم باید بدانند  که بیماری کرونا شاید تا پایان سال ادامه داشته باشد  لذا استفاده از ماسک باید جزء فرهنگ شهروندی و در سبد خانواده لحاظ گردد.
وی افزود :شهرداری ها باید در مورد ایجاد فضای تبلیغی شهر و موضوع فرهنگ سازی در خصوص استفاده از ماسک اقدام نمایند همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی نیز براساس پروتکل های ابلاغی خدمات دهند.
فرماندار ملارد تصریح کرد: خودروهای هشدار دهنده درخصوص اعلام موارد بهداشتی توسط مردم برای پیشگیری از بیماری توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مهیا شوند.
سجاد برنجی  نماینده عالی دولت در شهرستان  اعلام کرد نماز جماعت  در مساجد بر اساس پروتکلهای قبلی  و تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط  برگزار نمیگردد همچنین فعالیتهای باشگاه‌های ورزشی ، برگزاری مراسمات مذهبی و شادی در تالارها و مجموعه های ورزشی ممنوع  و در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی  محدودیت‌ها در شهرستان بیشتر می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group