ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
سحرنگار-سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات روستاها که با حضور صالحی مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران برگزار شد با تاکید بر رفع مسائل و مشکلات روستاها در حوزه بافت فرسوده گفت : امروز به واسطه تورمی که در مسکن پایتخت روی داده است، مردم از این شهر عقب نشینی و به سمت شهرستانهایی همچون ملارد مهاجرت می کنند، لذا از همه عزیزان به ویژه بنیاد مسکن می خواهیم که در راستای ایجاد مسکن کم هزینه اقدام نمایند.
وی ادامه داد : مسکن در قانون اساسی بعنوان اصل در نظر گرفته شده است لذا باید تمام تلاش خود را در راستای این موضوع بکار بگیریم و برای تسریع آن اقدام نماییم، چرا که هم اکنون طرح های بسیار خوبی توسط دولت تصویب و تفاهم نامه های آن نیز موجود است .
فرماندار ملارد در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : باید مجموعه ای از علل و عوامل را که در روستاها باعث تسهیل در زندگی می شود را فعال کنیم و همه دهیاران و شهرداران در این راستا باید کمک نمایند.
نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد همچنین از مشکلات روستاها، ساخت و سازهای غیرمجاز ، بحث حریم و الحاق بافت یاد کرد و ادامه داد : مسئله حریم روستاها باید تعیین تکلیف شود تا شاهد از بین رفتن بافت روستا و هجوم سواستفاده کردن در حوزه ساخت وساز نباشیم .
برنجی تصریح کرد: متاسفانه در برخی از موضوعات هزینه بی قانونی از قانونمندی بسیار پایین تر است لذا این باعث شده تا برخی از این فضا استفاده ناهمگون ببرند و باعث تخریب روستاها شوند که اگر این روند ادامه داشته باشد ، در آینده حق بسیاری از آینده سازان پایمال خواهد شد .
 
 
 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group