ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-فرماندار شهریار در دیدار با بسیج دانشجویی استان تهران و دانشگاه آزاد شهریار گفت: اگر برنامه محور باشیم و در چارچوب عمل کنیم از گرفتاری ها رها می شویم.ما مشکلات را احصاء و صورتجلسات را لازم الاجرا می دانیم. حرف مردم نباید زمین بماند، با جدیت پای کار هستیم.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار جلسه احصاء هسته های مسئله محور، مطالبه گری، گفتمان سازی و ارائه راهکارهایی در این خصوص با حضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار، حشمتی مسئول ناحیه بسیج استان تهران و رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاهی، دهقان مسئول مطالبه گری بسیج استان تهران، دالوندی مسئول بسیج خواهران بسیج دانشجویی استان تهران و اسدی مسئول بسیج دانشگاه آزاد شهریار و صباشهر در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.

  بنا بر این گزارش حاضرین جلسه ضمن بیان مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی- امنیتی و روانشناختی موجود در سطح شهرستان خواستار تشکیل هسته های دانشجویی با هدف حل معضلات بر اساس نظام اسلامی و  با توجه به پایه های علمی و نیروهای جوان در بسیج استان و شهرستان شده و حمایت فرماندار شهرستان را در این خصوص بسیار حائز اهمیت دانستند.
 
نماینده عالی دولت در جلسه بسیج دانشجویی با بیان اقدامات صورت گرفته در زمینه های مطالبه گری مردم در موضوعات مختلف از روند پیشرفت پیگیری ها تا حصول نتایج برای جلب رضایت مردم اظهاراتی داشت و مواردی چون مهاجر پذیر بودن شهرستان شهریار را از موارد قابل توجه در ایجاد مشکلات در سطح شهرستان بر شمرد.

طاهری تصریح کرد: از آنجایی که شهرستان شهریار میزبان مهاجرانی از کل کشور می باشد دارای فرهنگ ها و آداب متفاوتی است و زیر ساخت های مطالعه شده در شهرستان پاسخگوی این حجم مهاجر نیست، شهریار یک شهرستان است اما ارائه خدمات در حد استان.

وی با بیان این مطلب که دانشجویان و دانشگاهیان می توانند با ارائه برنامه های مدون و مشخص به هدایت و ساماندهی شهر کمک کنند گفت: اگر برنامه محور باشیم و در چارچوب عمل کنیم از گرفتاری ها رها می شویم. ایشان همچنین تاکید کرد: برنامه های فرهنگی و آموزشی را تدوین کنید و برای اجرای آن ها برنامه ریزی داشته باشید و این کلید کل مشکلات است.

این کاریست که  ما در شورای اداری انجام می دهیم، مشکلات را احصاء و صورتجلسات را لازم الاجرا می دانیم. حرف مردم نباید زمین بماند، ما با جدیت پای کار هستیم.  

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group