ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- فرماندار شهرستان شهریار گفت: افزایش جمعیت در شهرها و روستاها عامل این زنده بودن است و اگر در جایی نیاز به بزرگ شدن داشت نمی توان از آن ممانعت بعمل آورد و گسترش طرح هادی آنرا مطابق با شرایط جدید متوقف کرد.

 

 

سحرنگار-نورالله طاهری با اشاره به آغاز بکار یازدهمین مجلس شورای اسلامی که با توصیه های مقام معظم رهبری و بیانات ارزشمند ریاست محترم مجلس یازدهم که مبنی بر فرمایشات رهبر انقلاب بود اظهار داشت: قطعا با برنامه های اعلام شده، این مجلس منشاء خیر و اثر فراوان در کشور خواهد بود و با وجود اعضای ولایتمدار و دلسوز در این مجلس مردم منفعت های لازم را خواهند برد و خداراشکر نماینده محترم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد نیز با تجربیات و نقطه نظرات خوبی که در حوزه های مختلف دارند که با اجرای آنها می توان مسائل را به نحو مناسبی حل نمود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با بیان اینکه وضعیت روستاهای ما با وجود ارزش افزوده نسبت به گذشته متفاوت شده و کارهای خوبی توسط دهیاران و شورای روستاها با این مبالغ صورت گرفته است، اظهار کرد: شورای روستاها هر مدت یکبار گزارشی از اقدامات انجام شده با مبالغ ارزش افزوده به دستگاه بالاتر و به مردم گزارش شود لذا روستایی موفق است که از مبالغ موجود در حساب خود درست استفاده کنند و سرمایه گذاری نمایند.
 
طاهری با تاکید بر اینکه در بخش کشاورزی روستاها اقدامات فراوان و بسیار خوبی از جمله ایجاد گلخانه  یا صنایع تبدیلی میتواند انجام بگیرد بیان کرد: در شهرستان شهریار این دو موضوع فعال است لذا انتظار داریم روستاهای ما نیز توجه جدی به آن کنند که بتوان رشد و توسعه بخش کشاورزی را در حوزه مذکور داشته باشیم.
 
فرماندار شهریار با بیان اینکه تمام روستاهای ما طرح هادی آنها مطرح و در حال رفع مشکلات مرتبط می باشد گفت: فردا برای اولین بار کارگروه مهندسی طرح هادی برای بررسی فنی این امر در چند روستای شهرستان شهریار حضور خواهد یافت که امیدواریم مصوبات این کارگروه آن چیزی باشد که مورد انتظار ما است و ما برنامه داریم این طرح های هادی با توجه به افزایش جمعیت در روستاها، واقعی و منطبق با واقعیات باشد.
 
فرماندار شهرستان شهریار لزوم ارائه راهکاری مناسب برای ساخت و سازهای غیر مجاز را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: کارگروهی متشکل از نیروی انتظامی، دادستانی، جهاد کشاورزی، نماینده مجلس و فرمانداری می بایست تعریف و راهکاری مناسب پیدا شود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با بیان اینکه شهر و روستا موجود زنده است و اگر جایی نیاز به بزرگ شدن داشت نباید از آن جلوگیری کرد و طرح هادی آنرا متوقف کرد افزود: ایجاد باغ ویلاها، نیاز امروز مردم کلان شهرهای ما در سطح کشور می باشد و ما چه بخواهیم چه نخواهیم دیوار کشی میکنند و اگر بارها نیز تخریب شود بازهم مردم کار خود را میکنند لذا ما به عنوان خدمتگزاران مردم باید طبق مقررات و تغییر برخی موضوعات، فکری اساسی در خصوص این مسئله صورت بگیرد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group