سحرنگار

شهریار-طاهری فرماندار شهریار با اشاره به لزوم مدنظر قراردادن مطالبات مردمی و برخورد بدون تعارف با تخلفات ساختمانی در صباشهر، گفت: بابت پروژه مطالعه نشده محور آدران- صباشهر از مردم این شهر عذرخواهی می‌کنم و انشالله به زودی این محور ساماندهی خواهد شد. 

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار فرماندار شهریار امروز در نشست شورای اداری شهرستان شهریار ویژه شهر صباشهر با ضمن تبریک هفته بسیج و ولادت حضرت امام حسن عسکری (ع) اظهارداشت: جلسات شورای اداری ویژه هر شهرستان به صورت مستمر و ویدیو کنفرانس برگزار می شود که قطعاً مفید فایده بوده و موجب واقفیت بیشتر مسئولان نسبت به مسائل و موضوعات هر شهر می شود.

وی افزود: نکته مهم در این جلسات آن است که با تعهد مسئولان نسبت به اجرای این مصوبات اقدام شده و با صرف زمان مناسب آنها را به نتیجه برسانند که بسیار مورد نیاز است.

فرماندار شهریار بیان داشت: در هفت شهر شهرستان شهریار مسائل و مشکلات زیادی وجود دارد و زیرساخت ها نسبت به جمعیت بارگذاری شده تناسب ندارد و بایستی در شرایط فعلی کشور مسؤولان تلاش مضاعفی را داشته باشند و همواره مطالبه و نظر مردم را مدنظر قرار دهند.

طاهری گفت: در صباشهر با روند مناسب شهردار و همکاری اعضای شورای اسلامی، اقدامات با چارچوب مناسب و قانونی در پیش است و امام جمعه محترم صباشهر نیز رصد کاملی نسبت به موضوعات و مسائل دارند و همواره ایشان یار و مددکار مجموعه اداری در راستای حل مشکلات مردم بودند که مراتب تقدیر و تشکر خود و اعضای شورای تامین را از ایشان اعلام می‌کنم.

وی ادامه داد: شهردار صباشهر بایستی نسبت به مسائل و موضوعات مهم و مورد نیاز شهر توجه ویژه داشته و با ساخت و ساز غیرمجاز و تخلفات بدون تعارف برخورد کرد و تا این موضوع در چارچوب قانونی عملیاتی شود.

فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: در خصوص موضوع پروژه زیرگذر محور آدران صباشهر نیز متاسفانه اتفاقات مناسبی نیفتاد که ما مسئولان در آن مقصر هستیم و نبایستی این موضوع در زمان خود بدون مطالعه صورت می‌گرفت و کارگاه آن تجهیز می شد که بنده به نوبه خود از مردم صباشهر خواهی می کنم و برنامه ما بر این است تا با مطالعه و طرح جدید به زودی به سمت ساماندهی مسیر حرکت کنیم.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group