ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- فرماندار شهریار: اداره آموزش و پرورش شهریار با عملکرد خوب یکی از موفقترین ادارات شهریار است.


سحرنگار- نورالله طاهری ظهر روز پنجشنبه در آئین کلنگ زنی شش فضای آموزشی که با حضور مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی، نورالله طاهری فرماندار شهریار، مجید پارسا رئیس آموزش وپرورش و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهر وحیدیه برگزار شد از عزم جدی شهرستان در راستای ساخت مدرسه اشاره کرد و دراین باره اظهار داشت: شهرستان شهریار با داشتن 170 هزار دانش آموز نیازمند فضاهای آموزشی بیشتر است وخوشبختانه مدیر آموزش پرورش ، استاندار، معاون استاندار، مدیرکل محترم آموزش و پرورش در حوزه ساخت مدرسه کار ویژه ای صورت گرفته و با اتمام طرح احداث مدرسه تحول ارزند ای دراین میان شاهد خواهیم بود.
وی نقش همراهی شهرداران شهرستان شهریار در زمینه ساخت مدرسه را نیز ارزشمند خواند و افزود: برای ساخت مدرسه شهرداران به ویژه شهرداری شهریار به میدان آمدند و با طرح جدیدی که در شورای آموزش استان به تصویب رسید شهرداران با تغییر کاربری مقداری از زمین های آموزشی توانستند فضای آموزشی را تبدیل به ساخت مدرسه کنند که هم اکنون 9 مدرسه فقط در شهریار در حال احداث می باشد و همین نگاه در شهرداران 7 شهر شهریار به قوت خود باقی است.
وی ادامه داد: در شهریار هر ساله 800هزار دانش آموز به سیستم آموزشی اضافه می شود که به کلاس درس بیشتری نیاز داریم و اگر هر ساله کلاس برای دانش آموزان اضافه نشود با مشکل مواجه خواهیم بود.
وی ضمن تشکر از اجرایی شدن شش پروژه آموزشی در شهرستان شهریار گفت: قطعا با روند مهاجرت و وضعیت اقتصادی ما در آینده مهاجرت با مهاجرت به شهرستان مواجه خواهیم شد که نیاز به ساخت 300 کلاس در شهرستان وجود دارد.
طاهری اظهار داشت: داشتن کلاس های 35 نفری خوب نیست و برای ساخت مدرسه ما 50 درصد پروژه و زمین ها را از طریق خیرین یا شهرستان انجام می دهیم و مابقی آن را سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز طی توافق نامه ای انجام دهند.
وی در پایان از همه کسانی که با تمامی مشکلات باعث شدند تا مسیر تعلیم، تربیت، آموزش و درس به روال خود طی شود قدردانی و تشکر نمود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group