ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - عملیات بازسازی معابر شهراندیشه با اعتبار پانزده میلیارد تومان با هدف رفع مشکلات در این حوزه عمرانی آغاز گردید

 

 

سحرنگار- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه،از شهریور ماه سال جاری عملیات بازسازی ، جدولگذاری و‌آسفالت بلوارها ، خیابان ها و معابر شهر اندیشه توسط شهرداری اندیشه در جهت رفع مشکلات در این حوزه عمرانی آغاز شده است .

 

معاون فنی عمرانی شهرداری اندیشه با اعلام این موضوع گفت : همزمان با اجرای عملیات آسفالت ریزی در نقاط دیگر شهر اندیشه ، پروژه ای با همین ساز و کار در خیابان ها و شریان های اصلی و فرعی شهر با اعتبار پانزده میلیارد تومانی آغاز گردید .

 

وی در ادامه یادآور شد : این اقدام با هدف عمران ، بهسازی ، رفع نواقص ، رسیدگی به مطالبات مردمی در این حوزه و ادامه سیاستهای برنامه ریزی شده راهبردی مدیریت شهری برای ارتقا وضعیت معابر شهر اندیشه طرح ریزی شده است.

 

ایزدی تصریح کرد : هم اکنون به دلیل سهولت در رفت و آمد شهروندان و‌ اجرای بهتر این پروژه ، عملیات تکمیلی این پروژه در شب انجام می گیرد و در آینده نزدیک به اتمام می رسد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group