ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-نائب رئیس شورای اسلامی شهر باغستان با اشاره به تلاش شورای اسلامی شهر باغستان و پیگیری کمیسیون حقوقی در راستای احقاق حقوق و منافع عمومی شهروندان، گفت: در مدت گذشته از شورای دوره پنجم با پیگیری‌های صورت گرفته مدیریت شهری باغستان و رفع معارضات موجود، آرا قضایی مجموعه ورزشی امیرکبیر محله سعیدآباد و زمین چمن ورزشی محله نصیرآباد به نفع شهر و مردم باغستان صادر شد.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، جلیل علیمحمدی نائب رئیس و رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی باغستان با اشاره به وظیفه کمیسیون حقوقی شورای اسلامی بیان داشت: هدف اصلی از تشکیل شوراهای اسلامی پیشبرد سریع برنامه‌های توسعه شهری از طریق مشارکت مردمی و همچنین دفاع و تحقق حقوق شهروندی به عنوان نمایندگان مردم است.

وی افزود: با توجه به اصل هفتم قانون اساسی در باب تشکیل شوراهای اسلامی، یکی از مهم‌ترین وظایف شوراهای اسلامی دفاع و جلوگیری از تضییع حقوق و منافع عامه است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر باغستان اضافه کرد: شورای اسلامی شهر باغستان نیز در چند سال اخیر تلاش خود را در راستای دفاع از حقوق شهروندان و بازگشت منافع عمومی برای شهر باغستان را از طریق اختیارات و مبادی قانونی انجام داده و در این راستا تلاش‌های خوبی از سوی کمیسیون امور حقوقی شورای اسلامی صورت پذیرفته است.

علیمحمدی گفت: یکی از موارد پیگیری شده در مدت اخیر مربوط به پرونده حقوقی مجموعه ورزشی و کتابخانه امیرکبیر محله سعیدآباد بود که با توجه به ایجاد معارض و رای دادگاه پلمب شده بود و با تلاش‌های صورت گرفته از سوی ریاست شورای اسلامی و شهردار باغستان و حمایت‌های فرماندار محترم، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان رای قضایی به نفع شهرداری باغستان صادر شده و این مجموعه مجددا در اختیار شهروندان شریف این محله قرار گرفت.

وی ادامه داد: موضوع حائز اهمیت دیگر پیگیری شده از سوی کمیسیون حقوقی شورای اسلامی، پرونده حقوقی زمین چمن محله نصیرآباد باغستان بود و این پرونده نیز با تلاش‌ها و پیگیری‌های شورای اسلامی و شهرداری باغستان به نفع مردم به نتیجه رسید و این مجموعه ۲.۵ هکتاری با رفع معارضات خود در خدمت توسعه امر ورزش شهر قرار گرفت.

رئیس کمیسیون امور حقوقی شورای اسلامی باغستان گفت: تلاش اعضای شورای اسلامی شهر باغستان همواره بر اولویت قرار داشتن منافع عمومی و رضایت خاطر شهروندان است و در این مسیر از زحمات تمامی همکاران در مجموعه شهرداری، امام جمعه محترم باغستان و مسؤولان محترم شهرستانی تقدیر و تشکر می‌کنم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group