ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
شهریار-فرماندار شهرستان شهریار در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: شهرداران شهرها با در نظر گرفتن کمسیون ماده ۵ اقدام به ساخت مدرسه در زمین های آموزشی با کاربری های مرتبط کنند.
سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، طاهری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: شهرداران شهرها با در نظر گرفتن کمسیون ماده ۵ اقدام به ساخت مدرسه در زمین های آموزشی با کاربری های مرتبط کنند.
کلیه شهرداران موظفند مستندسازی و اموال آموزش و پرورش را مشخص کرده، چرا که ما امانتدار مردم هستیم. زمین های آموزشی را احصا و برای تحویل گرفتن زمین از خیرین ابتدا امکان سنجی کنید. باید نیت خیرین را لباس عمل بپوشانیم تا مردم ببینند دلسوز آنان هستیم.
در ادامه فرماندار شهریار ضمن تبریک کسب رتبه اول شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار در سطح استان تهران تصریح کرد: این افتخار نشان از همدلی و همکاری و تعامل همه اعضا و همه مسئولین شهرستان دارد؛ لذا این توقع نیز وجو دارد که وضعیت محیط های آموزشی اصلاح شده و به سمت محیط های آرام و با تعداد مناسب دانش آموز پیش رود.
وی ادامه داد: مسئولین امر آموزش به شعار هر دانش آموز یک مهارت و هر خانواده یک پایگاه توجه کنند تا در شرایط حال کشور از آموزش جا نمانیم.
نماینده عالی دولت همپنین تاکید کرد: در بحث اوقات فراغت برای دانش آموزان باید کارهایی صورت گیرد و برنامه ریزی هایی جهت انجام این کار در فضای مجازی نیز در نظر گرفته شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group