ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدس -مهندس مسعود مختاری شهردار قدس از افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار شهر با احداث بوستان یک هکتاری در شهرک عزیزی خبر داد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با اعلام این خبر تصریح کرد: متاسفانه شهرک عزیزی به عنوان یکی از مناطق کم برخوردار شهرقدس، در ادوار گذشته از نگاه ویژه متولیان امر محروم مانده و سطح کیفی زندگی شهری در این منطقه دارای وضعيت نامطلوبی است.

شهردار قدس اظهار داشت: خوشبختانه رویکرد مثبت مسئولین اعم از امام جمعه محترم، نماینده مجلس، فرمانده ناحيه مقاومت بسیج، اعضای شورای شهر و شهرداری به عنوان نهاد اجرایی، رفع مشکلات ساکنین این شهرک و ارتقای سطح رفاه و کیفیت زندگی شهری با افزایش سرانه های مختلف در این منطقه است.

وی در ادامه افزود: مجموعه مدیریت شهری به‌همراه مسئولین ارشد شهرستانی و استانی، در چند نوبت از این شهرک بازدید کردند و مشکلات ساکنین را مورد بررسی قرار دادند.

شهردار قدس عنوان کرد: ضمن رفع مشکلات ساکنین شهرک عزیزی، جهت ارتقای سرانه های مختلف احداث بوستان یک هکتاری در این منطقه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. عملیات نخاله برداری و تسطیح زمین پروژه مذکور انجام شد و در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی احداث بوستان در این مکان آغاز خواهد شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group