سحرنگار

قدس -مهندس مسعود مختاری شهردار قدس از افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار شهر با احداث بوستان یک هکتاری در شهرک عزیزی خبر داد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با اعلام این خبر تصریح کرد: متاسفانه شهرک عزیزی به عنوان یکی از مناطق کم برخوردار شهرقدس، در ادوار گذشته از نگاه ویژه متولیان امر محروم مانده و سطح کیفی زندگی شهری در این منطقه دارای وضعيت نامطلوبی است.

شهردار قدس اظهار داشت: خوشبختانه رویکرد مثبت مسئولین اعم از امام جمعه محترم، نماینده مجلس، فرمانده ناحيه مقاومت بسیج، اعضای شورای شهر و شهرداری به عنوان نهاد اجرایی، رفع مشکلات ساکنین این شهرک و ارتقای سطح رفاه و کیفیت زندگی شهری با افزایش سرانه های مختلف در این منطقه است.

وی در ادامه افزود: مجموعه مدیریت شهری به‌همراه مسئولین ارشد شهرستانی و استانی، در چند نوبت از این شهرک بازدید کردند و مشکلات ساکنین را مورد بررسی قرار دادند.

شهردار قدس عنوان کرد: ضمن رفع مشکلات ساکنین شهرک عزیزی، جهت ارتقای سرانه های مختلف احداث بوستان یک هکتاری در این منطقه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. عملیات نخاله برداری و تسطیح زمین پروژه مذکور انجام شد و در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی احداث بوستان در این مکان آغاز خواهد شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group