ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدس- شهردار قدس با اشاره به جابه جایی روزانه ۴۵ هزار شهروند در این شهرستان بر اهتمام شهرداری جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در سیستم حمل و نقل عمومی شهر تاکید کرد.

سحرنگار-مسعود مختاری اظهار داشت: با آغاز بحران همه گیری ویروس کرونا در کشور، یکی از حوزه‌هایی که به طور مستقیم در معرض تهدید این بیماری بوده و می‌تواند به کانون شیوع این ویروس تبدیل شود، شبکه حمل و نقل عمومی است بر همین اساس اقدامات گسترده‌ای به منظور پیشگیری و مقابله با انتشار این ویروس در دستور کار سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۴۵ هزار شهروند قدسی از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری قدس جا به جا می‌شوند، گفت: از این رو اقدامات گسترده‌ای به منظور مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی رانندگان و شهروندان عزیز صورت می‌گیرد.

شهردار قدس در تشریح این اقدامات بیان داشت: ضدعفونی کلیه خودروهای فعال در ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و ایستگاه‌های سطح شهر، اجرای فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی، الزام استفاده رانندگان از ماسک، توزیع ملزومات بهداشتی بین رانندگان و فرهنگ سازی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شبکه حمل و نقل عمومی از جمله اقدامات انجام شده در این حوزه می‌باشد.

شهردار قدس گفت: روزانه حدود ۴۵۰۰۰ شهروند از طریق شبکه حمل و نقل عمومی شهرقدس جابجا می‌شوند که بر اهتمام شهرداری قدس در راستای اجرای دقیق و صحیح پروتکل‌های بهداشتی در سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری و بین شهری تاکید می‌شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group