ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-دکتر رنجبر شهردار باغستان با اشاره به مطالبه مهم شهروندان در خصوص تامین روشنایی معابر و محلات، گفت: طرح اجرایی تامین و اصلاح روشنایی معابر و محلات شهر باغستان با انجام اقدامات فنی مربوطه در راستای بهبود وضعیت فعلی در دست اقدام است.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان در خصوص طرح ساماندهی روشنایی معابر و محلات شهر باغستان اظهار داشت: موضوع برخورداری از روشنایی در معابر و محلات همواره یکی از مطالبات اساسی و به حق شهروندان بوده است.

وی افزود: موضوع تامین روشنایی شهرها علاوه بر ارتقا منظر شهری، فواید متعددی همچون افزایش ضریب امنیت شهروندان، کاهش وقوع جرائم و افزایش ایمنی ترافیکی معابر در تردد شبانه وسایل نقلیه را به دنبال دارد.

شهردار باغستان بیان کرد: موضوع تامین روشنایی در سطح شهرها علاوه بر وظیفه شهرداری‌ها، نیازمند عمل به تعهدات و وظایف ادارات خدمات‌رسان مربوطه برای جلب رضایتمندی شهروندان دارد.

دکتر رنجبر اضافه کرد: شهرداری باغستان در پاسخ به مطالبه شهروندان و حتی فراتر از وظیفه قانونی، اقدام به اجرای طرح تامین روشنایی در معابر، محلات، میادین و بوستان‌های شهر با راه‌اندازی و اصلاح پایه‌های چراغ، برج‌های نور، اصلاح شبکه کابل‌کشی و تعمیر کنتورهای مربوطه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات مبتلا به در اجرای این طرح سرقت متناوب تجهیزات روشنایی است که بایستی تمهیداتی برای کاهش این مشکل اندیشیده شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group