ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


ملارد-شبکه غیر مجاز ۱۱۰ میلیمتری و دورشته انشعاب غیر مجاز ۴۰ میلیمتری در شهر ملارد شناسایی و جمع آوری شد.


سحرنگار-مدیر امور آبفای ملارد با اعلام این خبر گفت : با توجه به فرارسیدن فصل گرما و کمبود منابع تامین آب این امور با حساسیت ویژه اخبار و گزارشات استفاده غیر مجاز را بررسی و برخورد می کند.

خیر الله کریمی افزود: در همین راستا پس از اطلاع واصله مبنی بر استفاده چندین انشعاب غیر مجاز  از یک لوله با قطر ۱۱۰ در روستای قلعه فرامرزیه همکاران اجرایی نسبت به قطع انشعابات مذکور اقدام و تمامی انشعابات غیر مجاز را  جمع آوری کردند.

او اظهار داشت: همچنین در خیابان مطهری محدوده سرآسیاب یک لوله با قطر ۴۰ که در کارواش و انشعاب دیگری با قطر ۴۰ که در یک گاراژ بوده و بطول ۳۵۰ متر برای چندین مغازه و کارگاه دیگر بصورت انشعاب غیر مجاز مورد استفاده قرار گرفته بود که جمع آوری شد.

کریمی توضیح داد: در راستای صیانت از حقوق شهروندان و مشترکان و جلوگیری از هدر رفت و استفاده غیر مجاز از منابع آبی برخورد قاطع با این پدیده همواره در دستور کار آبفا بوده و متخلفان نیز پس از اخذ جرائم مربوطه به مراجع قضائی معرفی خواهند شد .

او در ادامه گفت: از تبعات ناشی از استفاده غیر مجاز از تاسیسات آب می توان به هدررفت آب، تهدید بهداشت و سلامت آب شرب و خسارت به شبکه توزیع آبرسانی اشاره کرد .

 کریمی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مصرف غیر مجاز و بی رویه مراتب را از طریق سامانه ۱۲۲ گزارش نمایند .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group