ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
شهر قدس -ناصری پور بر تعیین تکلیف پساب تصفیه خانه شهرستان و اختصاص آن به بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و فضای سبز تاکید کرد. 
سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، علیرضا ناصری پور سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس در جلسه منابع طبیعی و آب گفت: با توجه به اهمیت آب و منابع طبیعی به عنوان موثرترین بخش زندگی و اقتصاد که بخش عمده  تامین مواد غذایی در بخش کشاورزی وابسته به آب است ، باید اولویت شهرستان حفاظت از این منابع باشد.
وی در ادامه افزود: تصفیه خانه فاضلاب شهرستان قدس یک پتانسیل است که باید بالفعل شود، آب تصفیه شده در بخش های مختلف کشاورزی ، صنعت و فضای سبز شهری استفاده شود.
ناصری پور تاکید کرد: به همین منظور ظرف ده روز جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و شهرداری با برآورد و اعلام میزان نیاز به آب پساب مکتوب آنرا به اداره آبفای شهرستان اعلام کنند و با توجه به اینکه از بخش کشاورزی باید حمایت شود ، آبفا در قیمت گذاری فروش پساب فاضلاب باید این موارد را لحاظ کند.
سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس اظهار داشت: نیاز آب در شهرستان با حدود ۴۰۰ لیتر بر ثانیه با کمبود مواجه است که انتقال ۱۲۰ لیتر بر ثانیه از آب سد بیلقان این نیاز تا حدودی مرتفع خواهد کرد، به همین منظور برای مشکلات بر سر راه خط انتقال آن جلساتی با فرماندارکرج و شورای اسلامی شهر گرمدره برای دریافت مجوز خواهیم داشت.
وی همچنین بر حفظ حرایم بستر رودخانه ها در سطح شهرستان توسط آب منقطه ای و جلوگیری از برداشت غیر مجاز آب از چاه ها تاکید کرد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group