ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

فرمانده انتظامي استان از دستگیری زورگیران 5 نفره مسلح با 47 فقره سرقت در شهرستان های غرب استان تهران خبر داد.

 

 

سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری"اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره خفتگیری و سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهرستان های غرب استان تهران، اکيپ هاي ويژه اي از ماموران دايره مبارزه با سرقت پليس آگاهي رسيدگي به موضوع را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.

 

وي افزود: پس از چندین روز کار اطلاعاتي، ماموران پليس آگاهي با استفاده از شگردهاي خاص پليسي سرنخ هايي از یک متهم را به دست آورده و پس از هماهنگي قضائي در يک عمليات غافلگيرانه وی را در مخفیگاهش در شهرستان شهریار دستگير کردند.

 

سردار ظهیری تصریح کرد: متهم در بازجویی های تخصصی پلیس جرم خود را قبول داشته و به سرقت با همدستی با 4 نفر دیگر اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه ماموران پس از انجام اقدامات تخصصی هر 4 متهم را شناسایی کردند، بیان داشت: متهمان پس از هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان در شهرستان ملارد دستگیر و از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح گرم و 8 قبضه قمه کشف شد.

 

وی گفت: متهمان در بازجويي هاي فني انجام شده به 47 فقره  سرقت مسلحانه تحت عنوان مسافرکش در شهرستان های شهریار و ملارد اعتراف کردند، که پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه با اشاره به اینکه اعضای این باند سرقت مسلحانه، پس از سرقت چند دستگاه خودرو، با استفاده از خودروهای مسروقه، قربانیان را تحت عنوان مسافر سوار خودرو کرده و طی مسافت کوتاه و در مسیری خلوت اموال همراه آنها را به سرقت می بردند، گفت: شهروندان برای تردد در مسافرت های درون شهری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و از وسایل نقلیه ناشناس استفاده نکنند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group