ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار - مدیر امور آب وفاضلاب شاهدشهر از اصلاح شبکه و انشعاب آب در خیابان خوارزمی مدرسه بعثت خبر داد .

 

             سحرنگار - داود سمیعی زنوزی مدیر امور آب و فاضلاب شاهد شهر در خصوص این طرح اظهار داشت: شبکه توزیع در خیابان خوارزمی پشت مدرسه بعثت و کوچه های آن محدوده، بعلت فرسوده بودن شبکه توزیع و قطر کم، قادر به پاسخگویی به تقاضای آب شرب شهروندان نبوده و این مشکل همواره موجب کمبود و افت فشار آب در خیابان مذکور می شد .

او افزود: به منظور تامین آب شرب مورد نیاز ساکنین این محدوده نسبت به نسبت به اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی به متراژ 570 متر با لوله هایی به قطر 110 و 90 میلیمتری از جنس پلی اتیلن اقدام شد.

سمیعی اظهار داشت: با توجه به حجم فعالیتهای عمرانی آبفا تامین آب شرب شهروندان شاهدشهر، برداشت آب از چاهها با عمق بیش از 200 انجام می شود، به همین دلیل همواره محدودیت های تامین آب همواره وجود دارد و شهروندان برای گذر از بحران کم آبی بویژه در زمان های اوج مصرف، لازم است مصرف آب در منزل را مدیریت کنند، تا دچار مشکل قطع و یا افت فشار نشوند.

مدیر امور آبفای شاهد شهر در پایان از مردم خواست در صورت بروز هرگونه نشتی و شکستگی شبکه آبرسانی و مشاهده انشعاب آب غیر مجاز از طریق شماره تلفن 122 مراتب را اطلاع رسانی کنند تا همکاران واحد امداد در اسرع وقت نسبت به آن اقدام نمایند.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group