سحرنگار

 

فرمانده انتظامی استان، از کشف 30 کیلوگرم مرفین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و البرز و دستگیری یک نفر خبر داد.

 

 

سحرنگار - به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کیوان ظهیری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، بر روي عناصر خرید و فروش موادافیونی، مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر با اوزان بالا فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی مرفین را از قاچاقچیان خریداری کرده و آن را در مخفیگاه خود در شهرستان قدس دپو کرده است.

وی افزود: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در عملیاتی مشترک با پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به مخفیگاه متهم اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه قاچاقچی موادمخدر را دستگیر و به پلیس مبارزه با موادمخدر استان منتقل کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسي از منزل متهم، 30 کیلوگرم مرفین کشف و متهم جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان خطاب به شهروندان، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد قاطعانه با معضلات اجتماعی نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان بوده و انتظار است با مشارکت گسترده تر همانند ادوار گذشته، خادمان خود را در ارتقای امنیت اجتماعی یاری دهند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group