ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

مدیر امور آبفای شهرستان قدس از تعویض 1180 دستگاه کنتور آب فرسوده در این شهرستان از ابتدای سال جاری خبر داد.

 


سحرنگار - بهزاد رضوانی با اعلام این خبر گفت: پیشگیری از هدر رفت و ارتقای کمی و کیفی آب آشامیدنی، ارائه خدمات شایسته‌تر و جلب رضایت مشترکان از مهمترین اهداف تعویض دوره‌ای کنتورهای فرسوده است.

 

او افزود: تعویض کنتورهای فرسوده به صورت دوره ای از سوی آبفا انجام می شود و تعویض اینگونه کنتورها رایگان است و مشترکان هیچگونه وجهی بابت آن پرداخت نمی کنند.

 

رضوانی اظهار داشت: محدودیت منابع آبی در سالهای اخیر موضوعی غیرقابل انکار است و مردم باید بر این امر واقف شوند که منابع آبی طی سالهای اخیر به دلیل وقوع خشکسالی دستخوش تحولات زیادی شده پس باید در چگونگی مصرف آب تجدید نظرکنند.

 

مدیر امور آبفای شهرستان قدس در پایان از مردم خواست با توجه به نزدیکی پایان سال و خانه تکانی مصارف آب شرب خود را مدیریت کنند تا با افت فشار شبکه آبرسانی و قطع آب در ساعات اوج مصرف مواجه نشویم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group