ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


دومین کارگاه آموزشی (مبانی توانبخشی ) ویژه مدیران و مدد کاران مراکز مثبت زندگی در آمفی تئاتر بهزیستی شهریار برگزار شد

 

 

سحرنگار -داود فهیم راد رییس اداره بهزیستی شهریار در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به حاضرین گفت : روابط انسانی و تکریم مددجویان اهمیت ویژه ای دارد و وظایف مددکاران در برقراری ارتباط با مددجویان سازمان بسیار مهم است .


وی تصریح کرد : ۱۵درصد ازجمعیت شهریار به صورت مستقیم وغیر مستقیم تحت حمایت و خدمات بهزیستی می باشند و ۱۲ هزار پرونده تحت حمایت بهزیستی شهریار می باشد که با راه اندازی ۱۵ مراکز مثبت زندگی در مناطق مختلف شهرستان تعداد ۷ هزار پرونده جهت ارائه خدمات توانبخشی - پیشگیری - اجتماعی ، به این مراکز واگذار گردیده است واین مراکز می توانند به کمک و یاری بهزیستی بیایند.


فهیم راد در ادامه افزود : مددکاران لازم است در راستای عدالت اجتماعی و اهداف یکپارچگی بین خدماتی که انجام می دهنددقت  داشته باشند و مراکز مثبت زندگی باید مددکارانی که توانایی و تخصص لازم دارند فعالیت کنند .


رییس اداره بهزیستی اظهار داشت : بین هر مرکزمثبت زندگی ۴۵۰ پرونده تقسیم شده است که با اجرای روند صحیح و تعامل شایسته این مراکز با استفاده از نیروها وپتانسیل موجود در سایر ارگانها ،شهرداری ، شوراها، بسیج و امامان جماعت این مناطق می توان هر چه بهتر به مددجویان آن منطقه خدمت رسانی شود .

 

وی در ادامه انجام کمک های مومنانه - کمک به معیشت مددجویان ، جلسات آموزشی، مهارت های زندگی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حمایتی ، توانبخشی ، اشتغال مددجویان و تسهیل جهت خدمات رسانی به جامعه هدف را از اهداف سازمان بهزیستی برشمرد که با مراکز مثبت زندگی بیشتر نیز خواهد شد .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group