ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-با همکاری و تفاهم اداره ثبت و اسناد شهرستان شهریار و شهرداری روند صدور اسناد مالکیت وتثبیت مالکیت تسهیل شده و از تردد و بلاتکلیفی شهروندان و مراجعان کاسته خواهد شد.

سحرنگار-به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات : مهندس کاویانی شهردار شهریاردر جلسه مشترک با رییس اداره ثبت واسناد شهرستان شهریارکه با هدف بحث و بررسی در خصوص مشکلات پیش رو و یافتن راهکار های لازم در خصوص تسریع صدور اسناد مالکیت برگزار شده بود گفت : تثبیت مالکیت و سنددار شدن املاک شهرداری نقش موثری در صیانت و حراست از املاک شهرداری ، کاهش هزینه ها و جلوگیری از تردد و بلاتکلیفی شهروندان خواهد داشت.

وی ادامه داد:اراضی قولنامه ای و فاقد سند از جمله مشکلات حوزه مدیریت شهری است که شهروندان را در نقل و انتقال، اخذ پروانه ساختمانی پایان کار و تامین حقوق عمومی با چالش جدی مواجه می کند و سنددار شدن املاک و تثبیت مالکیت در روان سازی اخذ خدمات عمومی و رضایتمندی مردم بسیار موثر است.
کاویانی اشاره کرد : تسریع در صدور اسناد مالکیت و اخذ استعلام از شهرداری قبل از صدور اسناد ماده ۱۴۷ نیز از جمله توافق و هماهنگی بود که می تواند از بروز اختلاف ،تصرفات غیرقانونی و دعاوی حقوقی بکاهد.

شهردار شهریار افزود: سنددار شدن املاک شهری و ضابطه مند شدن اراضی در توسعه وعمران شهری ، اجرا پروژه ها و ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان نقش مهم واساسی دارد و می تواند درپیاده سازی طرح های جامع وتفصیلی واجرای پروژه های مختلف شهری وافزایش رضایتمندی شهروندان بسیارموثر باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:خوشبختانه با تفاهم وهمکاری اداره ثبت و اسناد شهرستان و شهرداری شهریار ، روند صدور اسناد مالکیت تسهیل یافته و از تردد های زاید و بلاتکلیفی شهروندان کاسته خواهد شد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group