ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار - رییس اداره بهزیستی شهریارهمزمان با تحویل سال ضمن تبریک فرارسیدن سال نو از سه مرکز نگهداری تحت نظارت این اداره نیز بازدید نمود

 

 


سحرنگار ،داود فهیم راد رییس اداره بهزیستی شهریار در بازدید صمیمی از مرکز نگهداری سالمندان پریسان , مرکز اورژانس اجتماعی و نگهداری آسیب دیدگان اجتماعی و پرسنل این حوزه و مرکز شبه خانواده زنده یاد نجاتی که با حضور علی اکبر پولیکی معاون امور اجتماعی , مرادی معاون مشارکتهای مردمی , خانم لرد مسئول شبه خانواده برگزار شده بود ضمن خسته نباشید به تمامی پرسنل و بازدید از کلیه بخش ها و آرزوی شروع سالی پر از موفقیت و سلامتی برای تمامی مسلمانان و خصوصا پرسنل , از زحمات آنها تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 

وی در ادامه مراسم با حضور در اورژانس اجتماعی و مرکز شبه خانواده ضمن دلجویی از فرزندان آسیب دیده ,بی سرپرست و بد سرپرست به مشکلات و چالش های این عزیزان توجه کرد و سال نو رابا اهدای عیدی به نوجوانان و پرسنل این مرکز تبریک گفت .

 

فهیم راد در مرکز شبه خانواده رسیدگی به مشکلات نوجوانان را از الویت ها برشمرد و گفت : با توجه به اینکه در وضعیت بیماری کرونا قرار داریم و امکان حضور در اردو ها فراهم نیست اما با قطع زنجیره انتقال کرونا اردو ها نیز ادامه پیدا خواهد کرد .

 

وی با بیان اینکه توجه به فرزندان جامعه هدف بهزیستی لازم است اظهار داشت : این فرزندان و کودکان مقیم مرکز آینده سازان این مملکت میباشند که باید به نحو احسن تربیت شوند و مسئولین موظف به رفع مشکلات و مسائل آنها میباشند.

 

رییس اداره بهزیستی شهریار درادامه به نگهداری مطلوب سالمندان اشاره کرد و افزود : توجه به شادی و نشاط سالمندان نقش غیر قابل انکاری در حفظ سلامتی و طول عمر و افزایش امید به زندگی در آنها خواهد داشت همچنین در ایام تعطیلات نوروزی و سال تحویل به فکر پدران و مادرانی که در خانه های سالمندان و مراکز نگهداری هستند بوده و مراقب باشیم که دچار فراموشی از آنها نشویم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group