ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- معاون فنی عمرانی فرمانداری شهریار گفت: در سال جاری اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت برنامه های عمرانی شهرستان قرار خواهد داشت و تلاش می کنیم با بهر برداری ازاین پروژه های بخشی از نیازهای مردم در حوزه های مختلف مرتفع گردد.

محمد رضا عبدالعلی در گفت وگو با خبرنگار مهر به برخی از پروژه های نیمه تمام شهریار اشاره کرد و دراین باره اظهار داشت: هرچند سال گذشته بیش از 250 کلاس درس در شهرستان شهریار ساخته شد ولی شهریار در حوزه آموزشی از تراکم دانش آموزی بالا و کمبود فضاهای آموزشی رنج می برد که دراین زمنیه تلاش خواهیم کرد با اتمام پروژه های نیمه تمام حوزه آموزشی بخشی از نیازها را رفع نماییم.
وی به برخی از پروژه های نیمه تمام در حوزه آموزشی اشاره کرد و دراین باره افزود: پروژه احداث مدرسه حافظ سعید آباد و 9 کلاسه حافظ با مشارکت شهرداری باغستان و همچنین محل ارزش افزوده در حال ساخت است و مقرر گردیده تا هفته دولت این پروژه به اتمام برسد.
وی ادامه داد: دو مدرسه 20 کلاسه مهستان نیز در مرحله نازک کاری می باشد و با تعهد سازنده باید در هفته دولت به بهره برداری برسد و همچنین در شهریار سه منطقه شهرک وائین، مریم و المهدی نیز شهرداری پروژه با تحرک خوب در حال ساخت دارد و  از محل ارزش افزود مبلغ 6 میلیارد تومان جهت احداث مدرسه 15 کلاسه  شهرک ثامن الائمه (ع) هزین شده است.
وی توجه به پروژه های نیمه تمام ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: پروژه نیمه کاره ورزشگاه یوسف آباد در مرحله پایانی کار عمرانی قرار دارد و تاکنون 5 میلیارد از محل ارزش افروده برای آن هزینه شده است و همچنین ورزشگاه حصارساتی با هزینه 3 میلیاردی در مرحله پایانی قرار دارد.
وی تصریح کرد: ورزشگاه 5 هزار نفری شهر وحیدیه نیز از پروژه های وزارت ورزش و جوانان بوده که با پی گیری های اداره ورزش و جوانان شهریار و مجموعه فرمانداری پیشرفت خوبی را داشته است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group