سحرنگار

فرمانده انتظامی استان، از انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و کشف 16 قبضه سلاح شکاری در یک عملیات مشترک با پلیس زنجان خبر داد

 سحرنگار - به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کیوان ظهیری" با اشاره به جزئیات این خبر اعلام کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ملارد، اخبار و اطلاعاتی از فعالیت دو نفر در امر قاچاق سلاح و مهمات به دست آورده و بررسی آن را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: با شناسایی دو نفر در این زمینه، در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد قاچاقچیان سلاح، ساکن شهرستان قیدار استان زنجان بوده و قصد دارند سلاح هاي غيرمجاز را ابتدا به شهر قیدار و بعد به شهرستان های غرب استان تهران منتقل کنند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: با رصد اطلاعاتی پلیس غرب استان تهران و همکاری پلیس استان زنجان، در عملیاتی ویژه، قاچاقچيان سلاح، در ورودی شهر قيدار دستگیر و یک دستگاه خودروی پراید متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد.

سردار ظهیری بیان داشت: در بازرسي از خودروی توقیفی، 13 قبضه سلاح شکاري تک لول و 3 قبضه سلاح شکاري وينچستر جاساز شده در خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری دو نفر در این زمینه و معرفی آنها به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک را جهت بررسی به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند و این مرکز به صورت شبانه روز در خدمت شهروندان می باشد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group