ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار -میز ارتباطات مردمی باحضور کارشناسان اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهریار به منظور استماع بی واسطه مطالبات مردم در میعادگاه نماز جمعه شهرستان برگزار شد.

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهریار, ناصر نیک افشار با اعلام این خبر تصریح کرد: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر , کارشناسان اورژانس اجتماعی و مداخله دربحران بهزیستی شهرستان در میز خدمت مردم واقع در مصلای شهریار حاضر شدند و مطالبات و مشکلات مردم را از نزدیک و بدون واسطه پیگیری کردند.


وی افزود:این اقدام نه تنها موجب تسریع در خدمت‌رسانی و دسترسی آسان و سریع مردم می‌شود، بلکه میتوان از نزدیک دغدغه‌های مردم را لمس کرده و برای رفع آن برنامه‌ریزی کرد.


نیک افشار در ادامه خاطرنشان کرد: ارائه خدمات، تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، ارتقاء رضایت، بررسی و رفع مشکلات شهروندان و مراجعه‌کنندگان و تسهیل در خدمات ‌رسانی از دیگر اهداف برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group