ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار - رئیس اداره بهزیستی شهریار خواستار ضرورت ارتقای خدمات سازمان بیمه و فراهم نمودن چتر بیمه همگانی بیمه سلامت و نظام ارجاع مددجویان بهزیستی شهرستان شد.


سحرنگار - به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهریار , بنا به این درخواست جلسه ای در دفتر مدیریت اداره بهزیستی شهریار با حضور داود فهیم راد , آقای مرادی رئیس بیمه سلامت شهرستان , آقای چهره گشا معاون بیمه سلامت , معاونتهای تخصصی بهزیستی شهریار , رئیس مجتمع مهران اسدی و مسئول بیمه و مسئول مددکاران این اداره بهزیستی شهریار برگزار شد.


در این جلسه رئیس اداره بهزیستی شهریار ضمن خوش آمدگویی و تشکر از اداره بیمه سلامت بر ضرورت ارتقای خدمات سازمان بیمه سلامت برای مددجویان تاکید کرد و خواستار همفکری و هم افزایی جهت رفع چالشها و اضافه نمودن متمم و تفاهم نامه های سازمانی در راستای رفع این معضلات و ضرورت اجرای قانون در ارائه خدمات به مددجویان شد و افزود: در زمینه درمان هنوز نتوانسته‌ایم جوابگوی همه نیازهای مددجویان باشیم و امیدواریم با انتقال درمان مددجویان به سازمان بیمه سلامت ، در این شرایط اقتصادی، مشکلات زیادی را از جامعه هدف امداد برطرف کنیم و باید مطابق قانون, مددجویان بهزیستی نیز همانند سایر اقشار از خدمات سازمان بیمه سلامت ایران استفاده کنند.


آقای مرادی رئیس بیمه سلامت شهرستان نیز قول مساعد و همکاری لازم و مداوم در جهت رفع مشکلات مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهریار داد و مقرر شد فراخوان به جامعه هدف جهت ثبت نام در طرح بیمه سلامت به دفعات انجام پذیرفته و در صورت لزوم جلسات ادامه داشته و پیشنهادات لازم به هریک از ادارات ذیربط داده شود.

 

در ضمن  جلسه مطلوب و مثمر ثمری جهت بهره مندی مددجویان از خدمات بیمه سلامت همگانی با ارائه مشکلات مددجویان در بیمه و هزینه های درمان و انقضاء بیمه سلامت جاماندگان بیمه سلامت و سایر انتظارات و مشکلات توانخواهان برگزار گردید.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group