ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


سردار"کيومرث عزيزي" اظهار داشت: قرارگاه مقابله با سرقت با هدف رصد و پايش وضعيت سرقت و ‏پيشگيري از وقوع اين نوع جرم تشکيل شده است و مشارکت مردم درتأمين امنيت و پيشگيري از جرائم به خصوص ‏سرقت، نقش تعيين کننده اي در کاهش وقوع اين جرم دارد.

 


وي در ادامه با اشاره به ضرورت توجه جدي به امر آموزش همگاني به عنوان يکي از راه هاي پيشگيري از سرقت تصريح کرد: با استفاده از ظرفيت هاي مردمي و دخالت دادن آنان در راستاي پيشگيري از جرم مي توان بخش مهمي از وقوع سرقت را کاهش داد.
فرمانده انتظامي غرب استان تهران بر مشارکت سازمان‌ها و ساير نهادهاي دولتي در زمينه توليد امنيت بيان داشت: با بکارگيري استعداد ساير نيروهاي رده هاي پليس از قبيل يگان ويژه و مشارکت ساير دستگاه‌هاي دولتي مي توان روند کاهشي در سرقت ايجاد کرد.
سردار عزيزي با بيان اهداف کلان و چشم اندازهاي اميدوار کننده قرارگاه مبارزه با سرقت گفت: با پشتوانه هميشگي مردم خوب و فهيم و با بهره‌گيري از ظرفيت نهادها و سازمان‌ها، در آينده شاهد تاثير هاي مثبت اين قرارگاه در کاهش جرائم خواهيم بود.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: ارتقاء احساس امنيت در جامعه، برخورد جدي با سارقان و کاهش سرقت مهمترين هدف قرارگاه مبارزه سرقت است.
وي اجراي طرح هاي انتظامي مبارزه با موادمخدر و سرقت، مقابله با اراذل و اوباش و جمع آوري معتادان متجاهر را در راستاي افزايش ضريب امنيتي در سطح جامعه بسيار مؤثر عنوان كرد و اظهار داشت: با اجراي اين طرح ها كه در سايه همكاري و تعامل گسترده مردم اجرا مي شود، محيط براي مجرمان و مخلان نظم و امنيت، بيش از پيش ناامن خواهد شد.ام و انقلاب یک رکن مهم و برنامه ریزی و ترغیب مردم برای جلب مشارکت مردمی اساس کار ستاد انتخابات شهرستان شهریار است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group