ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار باغستان از تصمیم مدیریت شهری مبنی بر احداث پارک خطی در محله خادم آباد در سال جاری خبر داد

  

 

 

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان ،حسن رنجبر، شهردارباغستان در بازدید از پروژه های در حال احداث شهر باغستان گفت: پارک های خطی یکی از زیبایی‌ها و جذابیت‌های امروز شهرها می باشد و اغلب در امتداد خیابان رودخانه کانال و یا راه آهن به صورت خطی و نواری طراحی و احداث می‌شوند.

 

رنجبر افزود: هدف از اجرای این طرح، افزایش میزان سرانه فضای سبز، ایجاد فضایی شاد و با نشاط برای مراودات اجتماعی شهروندان، تلطیف هوا،ایجاد فضای عمومی مطلوب و حفظ و ارتقاء سیما و منظر شهری می باشد .

 

وی در پایان گفت: این پارک خطی در محله خادم آباد در زمینی به مساحت تقریبی ۳۰۰۰ متر مربع در امتداد رودخانه، حدفاصل لاله پنجم تا هشتم غربی احداث می شود.

 

رنجبر در ادامه بازدید های دوره ای، از پروژه شاخص و زیرساختی در حال احداث مجموعه فرهنگی و سالن همایش‌های شهرداری بازدید و دستورات لازم مبنی در تسریع در اتمام پروژه در بازه زمانی تعریف شده را صادر کرد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group