ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

فرمانده انتظامي استان، از اجراي طرح "ضربت 3 " درشهرستان های غرب استان و کشف 180 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق خبر داد.

 

 

 

سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری" بیان داشت: با اجراي طرح عملیاتی "ضربت 3 " با هدف دستگیری سارقان، مالخران و کشف کالای قاچاق در 6 شهرستان تابعه غرب استان تهران در 72 ساعت گذشته، 96 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف و به پارکینگ انتقال داده شدند.

 

وی با اشاره به کشف 10 میلیارد ریالی انواع لوازم شوینده های تقلبی، تصریح کرد: کشف 48 فقره انواع کلاهبرداری و دستگیری 24 نفر کلاهبردار از سطح 6 شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.

 

فرمانده انتظامي غرب استان تهران با بیان اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگي مقام قضائي با اجرای بیش از 180 حکم قضائی،537 فقره انواع جرائم سرقت کشف شد، بیان داشت: در راستای اجرای این طرح  332 سارق دستگير شدند که 166 نفر آز آنها سارق بار اولی بودند.

 

سردار ظهیری با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح 24 باند بزرگ سرقت و جرائم خشن منهدم شدند، بیان داشت: در طول اجرای این طرح 2 فقره قتل فجیع کشف و 11 نفر قاتل نیز دستگیر شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اينکه اجراي طرح عملیاتی "ضربت 3 " در غرب استان تهران به طور مستمر و جدي در حال پيگيري است، گفت: کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش 180 میلیارد ریال در شهرستان های غرب استان تهران از دیگر نتایج این طرح بود.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: از زمان اجرای طرح ضربت 2، در 45 روز گذشته تا شروع طرح ضربت 3، تعداد چهار هزار و 555 فقره انواع سرقت کشف و دو هزار و 544 سارق نیز دستگیر شدند.

 

سردار ظهیری در پایان از شهروندان خواست: تا در صورت مشاهده موارد مشکوک  موضوع را با شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

 

گفتنی است؛ با هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضائي، تمامي متهمان پس از تکميل پرونده به دادسرا معرفي شده تا به جرايم آنها رسيدگي شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group