ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


مدیر منطقه برق اندیشه گفت: طرح جهادی اصلاح شبکه روشنایی معابر با هدف رعایت حقوق شهروندی، افزایش سطح امنیت در شهر و تعامل صورت گرفته با شهرداری اندیشه با نظارت مستقیم اداره برق اندیشه در حال انجام می باشد.

 


سحرنگار - فرشاد زارعی مدیر منطقه برق اندیشه با بیان اینکه توسط  پیگیریها و هماهنگی های صورت گرفته مشکلات مربوط به روشنایی معابر در سطح شهر اصلاح و رفع خواهد شد، اظهار داشت: باعنایت به درخواست های مردمی و در راستای اهمیت به مقوله زیبایی شهری و تامین روشنایی مطلوب معابر این طرح تدوین و در حال انجام می باشد.


وی گفت: اين منطقه با مشاركت و همكاري شهرداري انديشه نسبت به تدوين طرح جهادي اصلاح شبكه روشنايي معابر اقدام نموده و با تهيه طرح هاي مورد نياز شامل نصب چراغ جديد روي شبكه موجود، تعويض چراغ هاي فرسوده و كم نور، احداث شبكه و نصب چراغ در معابر فاقد روشنايي و اصلاح كابلهاي معيوب زميني معابر پايه فلزي بلواري و تبديل آن به شبكه هوايي با جمع اعتبار ده ميليارد ريال كه 50 درصد توسط شهرداري و 50 درصد ديگر توسط اين منطقه تأمين اعتبار شده است و اجراي طرح ها توسط اكيپ هاي عملياتي اين منطقه آغاز گرديده و مطابق برنامه زمان بندي شده تا پايان ماه جاري به اتمام رسيده و مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت.


زارعی، مدعی شد که منطقه برق اندیشه، با تکیه بر توان علمی و تعهد کارکنان طی سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف پیشتاز و بعضا پیشران بوده و یکی از این بخشها، تاثیر دادن مولفه های زیباشناختی در طراحی روشنایی معابر شهری است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group