ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهریار از راه اندازی مرکز تخصصی کسب و کار و کار آفرینی جنوب غرب تهران با مرکزیت شهرستان شهریار خبر داد.

 


سحرنگار - علیرضا اسدی ایجاد مرکز کسب و کار و کار آفرینی جنوب غرب که مختص شهرستان های اسلامشهر، رباط کریم ، بهارستان، شهریار، قدس و ملارد می شود را یکی از اقدامات خوب برشمرد و دراین باره اظهار داشت: هم اکنون شرایط برای اخذ مجوز کسب و کار و کارآفرینی برای افرادی که تخصص،ایده و سرمایه دارند محیا می باشد واز آنجایی که این شهرستان ها ظرفیت های خوب در زمینه اشتغال زایی دارند امیدواریم با تعامل و همکاری تمامی مسئولان و صاحبان ایده و تفکر اتفاقات خوبی دراین زمینه را شاهد باشیم.


وی ادامه داد:امروز افرادی در شهرستانها داریم که دارای تخصص و طرح های سطح اول کشور را به شکل انحصاری کار می کنند و ما تلاش می کنیم با معرفی خلاقیت های این عزیزان زمینه های گسترش کسب و کار را رونق بخشیم.


وی تصریح کرد: معرفی افراد تحصیل کرده و دارای تخصص به سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی حرفه و صنعتی را در برنامه های خود دارند نیز بخشی از وظایف این مجموعه است که می تواند در فرآیند کارآفرینی و ایجاد اشتغال سهم به سزایی داشته باشد.


اسدی یاد آور شد:امروز یکی از برنامه و شعار دولت که وزیر محترم کارنیز برآن تاکید داشته و به مراکز فنی و حرفه ای تکلیف نموده که در بحث کار آفرینی به شکل جد ورود کنند.


وی در پایان از تمامی افرادی که در زمینه رونق کسب و کار و کارآفرینی طرح هایی دارند و می خواهند اجرا کنند دعوت نمود که از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان شهریار مشاوره و آموزش های خود را پی گیر باشند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group