ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهر قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به موضوع تداخل و مدیریت دوگانه شهرک‌‌های صنعتی شهرقدس به عنوان یکی از مهمترین مشکلات و لزوم اتخاذ تمهیدات و ضرب‌الاجل برای حل آن گفت: شورای اسلامی و شهرداری قدس به تأسی از فرمایشات رهبری معظم انقلاب حامی بخش صنعت و تولید بوده است و بایستی برای هم افزایی بیشتر این ناهماهنگی مرتفع شود.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری در جلسه رسمی ۲۵۴ شورای اسلامی شهرقدس که با حضور رئیس دادگستری برگزار شد، اظهار داشت: از سال ۸۹ که شهرقدس قدس با مشکل مدیریت شهرک‌های صنعتی مواجه شده بیشترین ضربه را از سه شخص خاص خورده که حتی بین صنعتگران محبوبیتی ندارند و به همین دلیل مانع از برگزاری مجمع عمومی می‌شوند.
وی افزود: شورا و شهرداری قدس هیچ مشکلی با ماهیت صنعت ندارند و به تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری حامی صنعت و تولید هم هستند ولی این موضوع در شهر مدیریت دوگانه ایجاد کرده است.
شهردار قدس بیان داشت: به عنوان نمونه نیمی از بلوار تولیدگران در حوزه ما و نیم دیگر در حوزه شهرک صنعتی است و یا به دلیل مشکلات ترافیکی شورای ترافیک رأی به یکطرفه شدن خیابان صنعت چهارم داده که اجرایی نمی‌شود و مشکلات جمع آوری زباله، عدم آسفالت مناسب و غیره در بخش شهرک صنعتی شهروندان را گله مند کرده که همگی ناشی از تداخل مدیریتی است.
شهردار قدس عنوان کرد: امید است تا ضرب العجل مشخص شده یا هیات مدیره مشخص شود تا بتوانیم با گفتگو مشکلات را رفع کنیم یا پروانه شرکت شهرک صنعتی باطل تا شهرداری مدیریت کامل منطقه را به دست بگیرد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group