ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار _ همزمان با گرامیداشت دهه کرامت و همچنین ورود پرچم متبرک شده و خادمان حرم امام رضا (ع) به شهریار برنامه متبرک گرفتن بیماران معتاد در دو کمپ آقایان و بانوان برگزار شد.

این مراسم با حضور ناصر نیک افشار رئیس اداره بهزیستی شهریار،خدام پرچم حرم مطهر رضوی، خانم امیری مسئول اموربانوان فرمانداری, خانم آموزگار مسئول اداره فنی وحرفه ای واحد شهریار , مهناز طاهری مسئول اموربانوان بهزیستی، آقای احمدی مدیر کمپ ترک اعتیاد طلوع آفرینان فجر و حسین نیا مدیریت کمپ ترک اعتیاد بانوان کلبه توکا شهریار با هدف ترویج و فرهنگ سازی زیارت ائمه اطهار(ع)برگزار گردید.

رئیس اداره بهزیستی شهریار در حاشیه این برنامه از وضعیت کمپ های ترک اعتیاد خبر داد و گفت: شهریار ۱۶ مرکز ترک اعتیاد شبانه روزی و اقامتی دارد که در این مراکز به شکل علمی به افرادی که قصد ترک و رهایی از اعتیاد دارند با کمک کارشناسان، مددکاران و همیاران این حوزه  تا زمان بهبودی کمک می شود.
نیک افشار بهبودی پایدار را یکی از اولویت های برشمرد و اظهار داشت: برنامه و تاکید بهزیستی ترک اعتیاد پایدار است که در این راستا با برنامه ریزی های انجام شده و استفاده از دیدگاههای کارشناسان تلاش می شود با حمایت از اشتغال بهبود یافته گان گرفتار شدن از دوباره آنها به اعتیاد به کمترین تعداد برسد.
در پایان اهدای کادو از طرف فرمانداری به مناسبت روز دختر به دختران در مرکز ترک اعتیاد کلبه توکا برنامه پایانی این بازدید معنوی بود.

 

 

 

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group